2733
2734
عنوان

فاطمه جووووووونم تولدت مبارک 🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩

| مشاهده متن کامل بحث + 4956 بازدید | 655 پست
دوز آدامسان تویوم دا کچ 😝😝😝😝😂🤣

انشاللههههه😍😂💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻ای الله منیم دلی باجیما بیدنه آقای دکتر ار ورررراااا جانان باشدان کچیییم😍😍😍😂😂💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻

من توی نوشته هام از ایموجی استفاده نمیکنم..!اگه بهم قلب یا گل یا بوس یا هرچیز دیگه ای میدین و من متقابلا چنین ایموجی ای نمیدم ناراحت نشید...      خدایا شکرت بابت همه چیز...چمدون به دست..صبح زود..یه هودی لش..سردی هوا..فرودگاه..و رفتن..اینا تنها چیزاییه که واقعا نیاز دارم...              (من میگم کارما تو بخون کارِ ما!!!!)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خسته نباشین😂 اره منم امتحان کردم اصلا باز نمیشه

سلامت باشین😂❤️

هعییی

من توی نوشته هام از ایموجی استفاده نمیکنم..!اگه بهم قلب یا گل یا بوس یا هرچیز دیگه ای میدین و من متقابلا چنین ایموجی ای نمیدم ناراحت نشید...      خدایا شکرت بابت همه چیز...چمدون به دست..صبح زود..یه هودی لش..سردی هوا..فرودگاه..و رفتن..اینا تنها چیزاییه که واقعا نیاز دارم...              (من میگم کارما تو بخون کارِ ما!!!!)
پریسا جان  مهرآسا  زهرا  عاطفه رو تگ کن

چشم

@ایمان۹۷

@ingenious

@ruio80

واا مگه میشه 🥴 همیشه تگ میشدن برام🥺🥺

میشه پروانه🦋شد به هر گلی نشست..🌻اما بهتره مهربون شدو به هر دلی نشست...........❤
2728

@دخترپاریس   سلام مامان نی نی 😁💖

اَللّهُمََّ ارْزُقْنی شَفاعَةَ الْحُسَیْنِ یَوْمَ الْوُرُودِ وَ ثَبِّتْ لی قَدَمَ صِدْقٍ عِنْدَکَ مَعَ الْحُسَیْنِ وَ اَصْحابِ الْحُسَیْنِ الَّذینَ بَذَلُوا مُهَجَهُمْ دُونَ الْحُسَیْنِ عَلَیْهِ السَّلامُ✨
چشم @ایمان۹۷ @ingenious @ruio80 واا مگه میشه 🥴  همیشه تگ میشدن برام🥺🥺

😂😂😂😂😂امشب گاو شده تگ دون

فاطمه جان روز تولد تو جشن تماااااااام خوبی هاست❤❤ان شالله عزیزم به تمااااام آرزوهای قشنگت برسی زندگی من 😘😘😘😘دوووووووووست دااااااااااارم عزیزدلم 😍😍😍😍❤❤

پاشو فاااطمه یکم برقص🤩🤩😍😍😍

فاطمه جان روز تولد تو جشن تماااااااام خوبی هاست❤❤ان شالله عزیزم به تمااااام آرزوهای قشنگت برسی زندگی من 😘😘😘😘دوووووووووست دااااااااااارم عزیزدلم 😍😍😍😍❤❤
2738
۱۹ سالت میشه پس ۱۹ بار اسمتو مینویسم:)❤️ @aysan1200   🥺❤️ @aysan1200   🥳❤️ @ay ...

ای جااااااااااااااااااااااااااااااااانمممممممم مرسییییییییییییی ازتتتتتتت اجی جونممممممم❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

چشم @ایمان۹۷ @ingenious @ruio80 واا مگه میشه 🥴  همیشه تگ میشدن برام🥺🥺

@ingenious    

@ruio80    

@ایمان۹۷

عههه این نشد🥺

سلام دخترم☺️خوبی گلم

میسی ممنون شما خوبی چه خبر 🤭💖

اَللّهُمََّ ارْزُقْنی شَفاعَةَ الْحُسَیْنِ یَوْمَ الْوُرُودِ وَ ثَبِّتْ لی قَدَمَ صِدْقٍ عِنْدَکَ مَعَ الْحُسَیْنِ وَ اَصْحابِ الْحُسَیْنِ الَّذینَ بَذَلُوا مُهَجَهُمْ دُونَ الْحُسَیْنِ عَلَیْهِ السَّلامُ✨
سلام دخترم☺️خوبی گلم

سلااااام عشششقم خوبی 😍😍😍

2706