2410
2553
عنوان

فاطمه جووووووونم تولدت مبارک 🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩

| مشاهده متن کامل بحث + 4956 بازدید | 655 پست
اجی من ویرایش زدم تگیدماا😍😍😍😘😘😘❤️❤️

ممنون عزیزم 😍😍

فاطمه جان روز تولد تو جشن تماااااااام خوبی هاست❤❤ان شالله عزیزم به تمااااام آرزوهای قشنگت برسی زندگی من 😘😘😘😘دوووووووووست دااااااااااارم عزیزدلم 😍😍😍😍❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

@aysan1200     تگش کردیم  میاد بازم چشم😍

ممنون عزیز دلم 🤩🤩

فاطمه جان روز تولد تو جشن تماااااااام خوبی هاست❤❤ان شالله عزیزم به تمااااام آرزوهای قشنگت برسی زندگی من 😘😘😘😘دوووووووووست دااااااااااارم عزیزدلم 😍😍😍😍❤❤
2456
۰۰:۰۰ ❤️❤️:❤️❤️ رفیق عجیب داشتنت میچسبد... تمامی ثانیه هاازبین هم میدوند... تمامی روزهاباسرعت می ...

سلام نسا جانم خوبی عزیزم دلم برات تنگ شده 💕💕😍😍❤️🌹

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 

سلاممممممممممممممممممم 

تولدتتتتتتت مبارککککککککککککک 🥳🎂🎂🎊🎊🎊🎉🎊🎊🎊🎊🎉🎂🎂🥳🥳🎂🎉🎉🎊🎊🎊🎊🎉🎉🎂🥳 

تولد تولد تولدت مبارک مبارک 🥳🥳🎂🎉🎊🎊🎊🎉🎂🎂🎉

https://harfeto.timefriend.net/16285020383657          .                                                                                         https://www.goftino.com/c/b9qlKv.                                   تا شقایق هست زندگی باید کرد....🌸۱۴۰۰/۰۸/۱۳ ۲۳:۴۳🌸.       قول دادیم 🍁🥰.                                                                           حلال ترین حلال زندگیم......🌸🌸🌸.                                        9999💙♾️.                                                                              میرسه ادم به ادم....ای کاش فرشته نبودی🌸🌸🌸
۰۰:۰۰ ❤️❤️:❤️❤️ رفیق عجیب داشتنت میچسبد... تمامی ثانیه هاازبین هم میدوند... تمامی روزهاباسرعت می ...

مرسیییییییییییییییییییی اجییییی جونممممممممممممم😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘منمممم عاااااشقتمممموووو دووووست داااارممم اجیییی جونمممممم😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️همیییشههه مممیممونمم پشتتت گل مننننننن

@aysan1200    

الهی عمر با عزت و طولانی داشته باشی کنار عزیزانت 😍😍😍😍🤩🤩🌹تولدت مبارک 

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
2714

@aysan1200    

🤭🤭تولدتتتتت مبارککککککککک 

بیا کادوتو باز کن کاربردی واست گرفتمممممم😁😁😁🎁

اَللّهُمََّ ارْزُقْنی شَفاعَةَ الْحُسَیْنِ یَوْمَ الْوُرُودِ وَ ثَبِّتْ لی قَدَمَ صِدْقٍ عِنْدَکَ مَعَ الْحُسَیْنِ وَ اَصْحابِ الْحُسَیْنِ الَّذینَ بَذَلُوا مُهَجَهُمْ دُونَ الْحُسَیْنِ عَلَیْهِ السَّلامُ✨
مرسیییییییییییییییییییی اجییییی جونممممممممممممم😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘منمممم عاااااشقتمممم ...

الهی فدات بشم من 😍😍😍😍😍تولدت مبارک عزیزترینم😘😘

سلام عزیزم خوبین😍😍😘😘

سلام مامانم 😍❤️💕🌹خوبم به خوبیت دلم برات یه ذره شده بود 😢

تاپیک رو با بدبختی پیدا کردم🤕

سلام مامانم 😍❤️💕🌹خوبم به خوبیت دلم برات یه ذره شده بود 😢 تاپیک رو با بدبختی پیدا کردم🤕

قربونت برم من عزیزم

😍

چه خبر خوبین 

بوسس به لپتون😘😘😘😍😂

میشه پروانه🦋شد به هر گلی نشست..🌻اما بهتره مهربون شدو به هر دلی نشست...........❤
2706