2410
2716

امروزباشکوه ترین روز هستی ست،روزی که آفریدگار تو را به جهان هدیه داد و من خوشحالم از این هدیه خداوندی😍😍😍

به زمین خوش آمدی فرشته ی مهر و زیبایی❤❤❤تولدت مبارک باشه عزیزم 🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳

تولدت آغاز زیبایی هاست،هزاران گل یاس سپید تقدیمت میکنم عزیزترینم🤩🤩🤩🤩

عزیزدلم آرزو میکنم تمام شادی های دنیا مسیرشون رو به سمت تو تغییر بدن
تولدت مبارک باشه مهربون ترین دختر دنیا😘😘😘😘😘😘😘😘😘

https://uupload.ir/view/93c3de185ea7397a391b9675543e348931874829-360p_ykjy.mp4/

@aysan1200‍ 

فاطمه جان روز تولد تو جشن تماااااااام خوبی هاست❤❤ان شالله عزیزم به تمااااام آرزوهای قشنگت برسی زندگی من 😘😘😘😘دوووووووووست دااااااااااارم عزیزدلم 😍😍😍😍❤❤

من چرا هیچکسو ندارم !

لحظه ی دیدنت انگار که یک حادثه بود 🖤🤍حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت 🖤🤍سیب را چیدم و در دلهره ی دستانم🖤🤍سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت🖤🤍 تا سه بس بود که بشمرد و در دام افتد🖤🤍گفت ..یک گفت ..دو افسوس سه را دوست نداشت 🖤🤍من تو خط موازی ..؟ نرسیدن..؟هر گز دلم این قاعده هندسه را دوست نداشت 🖤🤍درس منطق  نده دیگر تو به این عاشق که  🖤🤍 از همان کودکیش مدرسه را دوست نداشت 🖤🤍تو میتوانستی به چشمانم نگاه کنی و گلویم را با چاقوی تیز بُبری و من میتوانستم در آخرین نفس  از تو بخاطر خونی شدن دستهایت معذرت بخواهم ......🖤🤍 تاریخ در شب با الکل و زن نوشته شد 🤍🖤
من چرا هیچکسو ندارم !

الهی فدات بشم من

من خودم هستم

فاطمه جان روز تولد تو جشن تماااااااام خوبی هاست❤❤ان شالله عزیزم به تمااااام آرزوهای قشنگت برسی زندگی من 😘😘😘😘دوووووووووست دااااااااااارم عزیزدلم 😍😍😍😍❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی خیلییی ممنون عشقمم

تورو حضرت عباس لایک‌نکن😐💔دوستان ما چند تا کاربر هستیم که این اکانت رو زدیم برای تاپیک هامون که توی اکانت اصلی نپرسیم گفتم در جریان باشید 
2456

بچه ها دوستم رو تگ کنید 

ممنون

۰۰:۰۰

❤️❤️:❤️❤️

رفیق عجیب داشتنت میچسبد...

تمامی ثانیه هاازبین هم میدوند...

تمامی روزهاباسرعت میگذرند...

امادریک عددخاص آهسته تر...

دریک ساعت متوقف...

همه مایه تاریخای خاصی توزندگیمون وجودداره که هرچقدرم دنیاباکاراش مشغولمون کرده باشه محاله فرامششون کنیم...

مثل امروزتولدت مبارک بهترینم 🎁🎁🎁🎉🎉🎉🎉🎊🎊🎊🎊🎊🍰🍰🍰🍰🍰🎂🎂🎂🎂🎂💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻🥳🥳🥳🥳🥳🥳🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩😍😍😍😍😍😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

فاطمه عشق اجی عاشقتمممممممممممممم😍😍😍😍😍😍😘😘😘😘😘😘❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️😍😍😍😍😘😘😘😘😘😘❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘😘😘😍😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️مرسی واسه کمک هایی که همیشه بهم کردی مرسی واسه دلداری هات راهنمایی هات...😍😍😍😍😘😘😘😘😘❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️اخه نمیدونی چه عشقی هستیییی کههههه😍😍😍😍😘😘😘😘😘❤️❤️❤️❤️دووووستتتتت دارمممم😍😍😍😘😘😘😘❤️❤️❤️❤️بمونییی براااااااممممم تااااا همیشهههههه❤️❤️❤️😍😍😍😘😘😘😘😘😘😘😘❤️❤️❤️❤️اجی کوچولوت نسا😍😍😍😘😘😘😘❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

@aysan1200   😍😍😍😘😘😘😘😘😘❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

من توی نوشته هام از ایموجی استفاده نمیکنم..!اگه بهم قلب یا گل یا بوس یا هرچیز دیگه ای میدین و من متقابلا چنین ایموجی ای نمیدم ناراحت نشید...      خدایا شکرت بابت همه چیز...چمدون به دست..صبح زود..یه هودی لش..سردی هوا..فرودگاه..و رفتن..اینا تنها چیزاییه که واقعا نیاز دارم...              (من میگم کارما تو بخون کارِ ما!!!!)
الهی فدات بشم من من خودم هستم

وای چقدر مهربونی ممنونم😭😭 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

لحظه ی دیدنت انگار که یک حادثه بود 🖤🤍حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت 🖤🤍سیب را چیدم و در دلهره ی دستانم🖤🤍سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت🖤🤍 تا سه بس بود که بشمرد و در دام افتد🖤🤍گفت ..یک گفت ..دو افسوس سه را دوست نداشت 🖤🤍من تو خط موازی ..؟ نرسیدن..؟هر گز دلم این قاعده هندسه را دوست نداشت 🖤🤍درس منطق  نده دیگر تو به این عاشق که  🖤🤍 از همان کودکیش مدرسه را دوست نداشت 🖤🤍تو میتوانستی به چشمانم نگاه کنی و گلویم را با چاقوی تیز بُبری و من میتوانستم در آخرین نفس  از تو بخاطر خونی شدن دستهایت معذرت بخواهم ......🖤🤍 تاریخ در شب با الکل و زن نوشته شد 🤍🖤
۰۰:۰۰ ❤️❤️:❤️❤️ رفیق عجیب داشتنت میچسبد... تمامی ثانیه هاازبین هم میدوند... تمامی روزهاباسرعت می ...

عزیزم تگش کن

2714
وای چقدر مهربونی ممنونم😭😭 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

فداااتم😍

عزیزم تگش کن

چشم

من توی نوشته هام از ایموجی استفاده نمیکنم..!اگه بهم قلب یا گل یا بوس یا هرچیز دیگه ای میدین و من متقابلا چنین ایموجی ای نمیدم ناراحت نشید...      خدایا شکرت بابت همه چیز...چمدون به دست..صبح زود..یه هودی لش..سردی هوا..فرودگاه..و رفتن..اینا تنها چیزاییه که واقعا نیاز دارم...              (من میگم کارما تو بخون کارِ ما!!!!)

@aysan1200‍ 

سلام عزیزم تولدت مبارک🤩

ان شاءالله به همه ی ارزوهای قشنگت برسی😘

امروز ۱۴ خرداد ۱۴۰۰ ما دیگه مثل قبل نمیتونیم باهم حرف بزنیم ولی قلبمون به هم وصله و قول میدم هرروز بیشتر از روز قبل عاشقت باشم این امضا میمونه تا روزی که دوباره بتونیم مثل الان باهم حرف بزنیم و بگیم دیدی چه زود گذشت🙈 به امید روزی که ببینمت عشقم به یادتم به یادمی 😌عاشــ❤ـقــتم yalda😍❤...هَذَا مِنْ فَضْلِ رَبِّي❤
@aysan1200     فاطمه عزیزم ابجی جونی😍😍 تولدت مبارک دوستت دارم😍❤❤

دستت درد نکنه 

@aysan1200     فاطمه عزیزم ابجی جونی😍😍 تولدت مبارک دوستت دارم😍❤❤

پریسا جان 

خصوصی به فاطمه بگو اینجا هستیم 

دستت درد نکنه 

اجی من ویرایش زدم تگیدماا😍😍😍😘😘😘❤️❤️

2706