2726

بیاین یکم  اعصاب خوردترین کارای شوهرامون بگیم خالی بشیم 

اول خودم میگم :

از سر کار میاد جورابوشومیذاره روی میز ناهار خوری که روش غذا میخوریم کلی حرصم میده

میره دستشویی خوب اب نمیگیره بلافاصله خودم باید برم دوباره دستشویی رو بشورم😷

یدونه نیمرو بخواد درست کنه کل گاز رو کثیف میکنه 

شلوارشو هرجوری درمیاره همونجوری روزمین میمونه

حموم میره هیچوقت لباس زیر هاشو نمیشوره همیشه خیس میکنه میندازه گوشه حموم😬😬

و......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کاش منو عشقم ازدواج کنیم ، همش از این کارا کنه😔

قدر کنار هم بودنتون رو بدونید 😔

ی صلوات برام می‌فرستین 💮

برام ی صلوات می‌فرستین🌸 تو این دنیا برا خودتون هدف داشته باشین😘 وقت بزارید برا خودتون 💗دنبال رویاهاتون برید 😍 یادتون باشه زندگی شماست و نیاز نیست در مقابلش به کسی جوابگو باشید 🌸 تو اولین و آخرین ناجی زندگی خودت هستی همیشه باعث افتخار خودت باش 💗 امیدوارم همیشه رو لباتون خنده باشه😍

پاهاش رو تو ظرفشویی می شوره حالم از این کارش به هم می خوره ولی هر چی می گم تو کله اش نمی ره 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

من مادر یک پسر دیابتیک هستم و در حال حاضر تنها ارزوم پیدا شدن درمان قطعی دیابت است تا از تزریق انسولین راحت بشیم بچه طفل معصومم سوراخ سوراخ شده  😭😭😭😭ای کاش اگه ۱روز از عمرم مونده باشه ببینم که درمان دیابت پیدا شده میشه واسه شفای پسرم یه حمد مهمونم کنین دعا کنین زودتر خوب شه 🙏🙏🙏 😔😔😔 اگه کسی در مورد درمان دیابت یا هرچیزی اطلاعاتی داشت به من بگه ممنون میشم هر عمل کز خیر و شر از ادمی سر میزند ان عمل مزدش به زودی پشت در، در میزند👌👌👌👌 میشه مو رنگ کرد میشه چشم رو لنز گذاشت میشه لب رو پروتز کرد حتی میشه هیکل رو هم درست کرد اما لامصب این قد بلند دست نیافتنی است پس به افتخار ما قد بلندا 💃💃💃💃 پسرم و همسرم شما تنها دلیل حال خوب منین 😍😍😍😍 👏👏👏👏 ادم های با منطق ضعیف با من بحث نکن  و در اخر در خواست دوستی قبول نمی کنم حتی شما دوست عزیز 🙏🙏🙏🙏

با جوارب سرکار میومد رو فرش که اونو اوکی کردم . 

اما چورم خیلی بدجور بود واسه همین بهش گفتم بخوای این اخلاقق که من بدم میاد رو انجام بدی با اون روی من مواجهی 

خداروشکر از اون روی من میترسه 🤣🤣🤣🤣

تو زندگی بیا شعار ندیم عمل کنیم .  یه دختری هستم با همه چی جنگیدم  تا به اینجا رسیدم بازم میجنگم تا به هدفم برسم واسم دعا کنین تا به هدف هام برسم ممنونم . 

تو خونه دست به سیاه وسفید نمیزنه، وقتایی خودش بیاد سمتم باید اماده باشم ولی من که میرم پسم میزنه منم دیشب بهش گفتم دیگه تو خواب ببینی بیام کنارت😢حالم خیلی گرفته اس

خدایا شکرت🌹
2706