2733
2734
عنوان

بهترین شغل نظر شما؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2545 بازدید | 130 پست
عزیزم سوال خاصی ندارم فقط اینکه بنظرت برای پیدا کردن هدفم پیش مشاور تحصیلی برم یا چی؟

تو اشتباه منو نکن من عاشق تئاطر و عکاسی بودن ولی باهام مخالفت شد

انسانیو دوست نداشتم وکالت و معلمی و روانشناسی و...

ریاضی هم همینطور حسابداری و مهندسی و...

فقط برام تجربی موند کا اصلا نمیدونم کدوم شغلشو دوست دارم؟

اره حتما برو کمکت میکنه خودتو پیدا کنی🌚

Setars can't shine without dankess

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
تو اشتباه منو نکن من عاشق تئاطر و عکاسی بودن ولی باهام مخالفت شد انسانیو دوست نداشتم وکالت و معلمی ...

من برعکس عاشق رشته های تجربیم ولی خب لامصب سخته😢

مرسی عزیزم❤️❤️

2738
واقعا ده چیزی نیست  خودمم ندارم ولی چیزی نیست با این خرجا باید یه خانواده دو نفره ۲۰ ورودی داش ...

خب اونا با توجه به تایم کاریشون میتونن حرفه های دیگه هم یاد بکیرن پول دربیارن و اینکه عیدی و مرخصی هم دارن وراحت وام میگیرن چی از این بهتر 

خداحافظ تا کنکور 1402😊 مطمئنم بعد پزشک شدنم دوباره میام این قول رو هم دارم توی امضام میدم 💪 پس قرار نیست زیر اش بزنم من به هدفام میرسم در هر دم بهش نزدیک تر میشوم از همین لحظه یعنی ساعته ۱۳:40روز ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ میرم ولی اگه شیطون رفت توجلدم و زودتر اومدم هم بهم بگین زود برو درساتو بخونم😁بعضی اوقات شیطونی میکنم🤪 
من سال بعد پزشکی عمومیم تموم میشه ولی پول تو ارایشگریه. و زیر شاخه هاش

عزیزمم موفق باشی 

میتونم بپرسم چقدر برای کنکورت وقت گذاشتی و چن ساعت در روز خوندی؟

شغلی خوبه که تو توش علاقه داشته باشی و بتونی خلاقیت به خرج بدی اینجوری خیلی راحت میتونی پولم در میاری...وگرنه همه شغلایی که گفتن دوستان کلی توش بیکار و کم درآمد هم هستن که من فک میکنم یا علاقه نداشتن یا استعدادشو

2706