2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه حرفها. من اینهمه ادم دیدم زدن. خودمو همسرمم یه دوز زدیم هیچ چیزمون نشد. بیخودی شایعه نکنید

شایعه چیه بابا .دارم میگم واس ی سریا جواب عکس میده 

باید دیوانه تر باشیم اگرنه دیوانع خاهد کرد ما را درد دوران🙃...ی دختر قوی چیزی بود ک مجبور بودم باشم... 
خب باید تا دوسه هفته بعد واکسناش مواظبت میکرد کرونا نگیره. اینو که دیگه تو تلویزیونم صد دفعه گفت

من نه اون خانمو میشناسم.

نه دیدم تو تلویزیون اینو بگن.

نه تاریخ دقیقشو میددنم همینجوری از خودم گفتم یه هفته بعد😂.

انشالله که موثر باشه این واکسنا مخصوصا اینکه ایرانیه.

✌😎
2728
فقط ی نفرو میشناسم ک زد و سالمه وگرنه یکیسونم خداشاهده پریروز بعد واکسن رفت کما. دیگ نمیدونم واس ی س ...

یله یه سریا یعنی یه درصد 

ولی اینطور که شما میگی مثلا از هر صد نفر یه نفر زنده می مونه ۹۹ نفر می میرن

به خدا همچین چیزی هیچ جای دنیا ثبت نشده

خداروشکر .من اطرافیان خودمونو گفتم و هرکسی رو ک‌میشناختم زد ایطور شد قرار نیست ک هرکس واکسن زد بمیره ...

اول اینکه اگر کروناداشته باشی نباید بزنی خطرناکه.بعد اینکه بعد زدن واکسن تاایمنی بخواد ایجادشه طول میکشه باید مراقبت های قبلی روانجام داد.سومااینکه بعد واکسن نباید جلو افتاب ربت دارو نباید مصرف کرد کارسنگین نباید کرد.شاید رعایت نکردن اونا

از اونی كه ميگفت به خاطرت با كُل دنيا ميجنگَم چه خبر؟هنوز داره ميجنگه يا شهيد شُد؟  
پس چرا این همه آدم تو اطرافیان ما زدن و زنده هستن ؟ فامیل و غیر فامیل همه زنده هستن

واس ی سریا جواب عکس میده چون بهشون نمیسازه البته شایدم واکسن هرکشوری فرق بکنه نمیدونم منم الکی نمیگم که

باید دیوانه تر باشیم اگرنه دیوانع خاهد کرد ما را درد دوران🙃...ی دختر قوی چیزی بود ک مجبور بودم باشم... 
اول اینکه اگر کروناداشته باشی نباید بزنی خطرناکه.بعد اینکه بعد زدن واکسن تاایمنی بخواد ایجادشه طول م ...

دقیقا حرفتون درسته

چون ویروس ضعیف شده وارد بدن میشه و بدن میخواد باهاش مبارزه کنه باید خودشونو تقویت کنن و تا یکی دو روز استراحت کنن تا بدن ضعیف نشه 

دراز مدت که همه میمیرن. انقدر تو دله اونایی که واکسن زدن خالی نکنید گناه داره

پس من تا دوسال دیگه پیشتونم خوبی بدی دیدین حلال کنید😥😂

از اونی كه ميگفت به خاطرت با كُل دنيا ميجنگَم چه خبر؟هنوز داره ميجنگه يا شهيد شُد؟  
من نه اون خانمو میشناسم. نه دیدم تو تلویزیون اینو بگن. نه تاریخ دقیقشو میددنم همینجوری از خودم گفت ...

انشالله موثره . ولی عزیزم چیزی که صد در صد نمیدونی هیچ وقت تو یه جای عمومی مثل اینجا نگو. یه سریا میترسن یا استرس میگیرن.تشکر

واس ی سریا جواب عکس میده چون بهشون نمیسازه البته شایدم واکسن هرکشوری فرق بکنه نمیدونم منم الکی نمیگم ...

عزیزم حرفت درسته

بعضیا واکسن ممکنه اذیتشون کنه

تو موارد خیلی نادر بعضیا میمیرن

مثلا آسترازنکا زیر ۵۰ سال مخصوصا خانوما احتمال لخته شدن خون هست اما از هر ده هزار تزریق یه نفر

نه اینکه بگین هر کی زده فوت کرده

خب نمی خاد بزنه چرا کاسه داغ تر از اش شدی پس فردا ن خدایی نکرده چیزی بشه خر تورو میگیرن دنبال دردسری ی نظر شخصیه منم ابدا بزنم

من یه دختر شاد مهربونم😍زندگی برام هر لحظش شگف انگیزه ⁦❤️⁩دلم میخواد لابلای کتابایی که با خوندم اونا تبدیل به یه دکتر با وجدان میشم غرق شم🥰گاهی وقتا توی صحرا ذهنم می دوام خیلی تند خیلییی که یکدفعه یه انسان اشنایی رو میبینم اونیکه تا حالا ندیدمش ولی برام اشناش 😍😍⁦❤️⁩البته هنوزم نمی دونم کیه 😂با هم میدوییم خیلی تند خیلیییییی موهاو دامن توی هوا در حال پروازند 😃میرسیم به یه کوه که پر از درخت و گل روش هست در حالی که دست همو گرفتیم میریم روی کوه😍😍وقتی از اونور کوه پایین اومدیم یه دختر کوچولوی نازو مهربون😘با یه پسر کوچولوی ماجراجوی هم همراهمون پایین میان ⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦

تا واکسن نیومده بود ایران وبقیه کشورا داشتن همه میومدن تونی نی سایت فحش میدادن به مملکت که ایران چراواکسن نمیاره میخوان مارو بکشن بی عرضه ان وکاش مام خارج بودیم وال.حالا که اومده میگن نزنید میمیرید!!!

خوب خیلیا زدن و مردن ترس برشون داشته حق دارن 

ته دیگ عشق اول را هرچقدر که بسابی چه با اسکاج دوست داشتن های بعدی چه با سیم ظرفشویی عاشق شدن های بعدی از دلت  پاک نمیشودحالا تو هی بساب و از صدای ناهنجارش سردرد بگیر ...
2706