2726

هیچکس نمیتونه حالمو درک کنه هیچکس نمیتونه بفهمه چه حالی دارم درست تمام این سالها رو بازیم داده کنار من خوابید تو چشمم نگاه کرد و دروغ عاشقانه گفت اما هیییچ وقت منو دوست نداشت خییلی پستی تو کاری کردی از خودم بریدم 

اگه میخوای بیشتر توضیح بده

پسرم من و پدرت خوشبختیمون کامل بود و فکر می‌کردیم دیگه بهتر از این نمیشه تا اینکه خدا تورو بهمون هدیه داد و فهمیدیم خوشبختیمون با تو کامل شد و هنوز یه چیزی کم بوده و ما نمیدونستیم .هرروز خداروشکر میکنم تورو بهمون داده نفسای منو پدرت به اون قلب کوچولوت وابستس ❤❤ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

نمیدونم چیکار کنم نمیتونید حالمو بفهمید 

خدایا کمکم کن تصمیم درست بگیرم 

یکی بیاد به داد دلم برسه 

جوونیم تو خونش رفت میون اذیتای مادرش 

میون سر وکله زدن با خواهرش 

میون اون همه تحقیر و تهمت 

حالا میفهمم تمام این سالها دلش پیش عشق قبلیش بوده 

نمیدونم چیکار کنم نمیتونید حالمو بفهمید  خدایا کمکم کن تصمیم درست بگیرم  یکی بیاد به داد ...

شاید تو دعوا الکی گفته تورو حرص بده!

آیا می‌فهمی یعنی چه که هنگامِ خواب با خودت تکرار کنی:خدای من کمک کن این روزها را پشتِ سر بگذارم...
نمیدونم چیکار کنم نمیتونید حالمو بفهمید  خدایا کمکم کن تصمیم درست بگیرم  یکی بیاد به داد ...

ازکجافهمیدی...

اگ تو موقع داو بیداد و دعوا چیزی گفته جدیش نگیر زیاد ولی کاری کن دیگ همچین حرفی نزنه...تو دعواریکی اون میگه دوتا تو...

لحظات را میگذرانیم تا به خوشبختی برسیم...افسوس خوشبختی همان لحظاتی بود که گذشت

تمام این سالها میدیدم داره تولد یکی رو بهش تبریک میگه اما هیچ وقت نفهمیدم کی از بس بهم حرفای عاشقانه میزد 

تمام این سالها تو فکرش بود 

وقتی باهم روبرو شدیم اصلا منو یادش رفت حالش عجیب شد ازت بد میاد خداااااا😭😭😭😭😭😭

ازکجافهمیدی... اگ تو موقع داو بیداد و دعوا چیزی گفته جدیش نگیر زیاد ولی کاری کن دیگ همچین حرف ...

نه همیشه میبینم اسمش رو سرچ میکنه کلیپ غمگین عاشقانه میفرسته 

بهش گفتم میگه اشتباه کردم ببخش

میگه عذاب وجدان دارم خودم ولش کردم یهویی 

آخه بعد ۹ سال زندگی 

2706