2703
2553

بچه ها دختر داییم سه روزه جنون پیدا کرده همش میگه یکیو میبینم دست و ماشو نگیرن ب خودش آسیب میزنه..همش میگه داره خفه ام میکنه..خیلی لاغر شده..خیلی حالمون بده..یه دعانویس گفته بچه هاشو سوزونده دارن اذیتش میکنن...دکتر عم بردن تشخیصی جز بستری نداده ک داییم رضایت نداده..توروخدا اگه راهی یا تجربه ای میدونید کمک کنید..واقعا عاجز موندیم😔

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
التماس دعا🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مشکل روانی پیدا کرده باید بره پیش روانپزشک . این چرت و پرتا که بچه جن رو سوزونده و اینا مزخرفه یارو شیاده.

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
2456
هر روز سوره بقره گوش بده..یا بزارین تو خونه پخش کنین

بدتر نمیشه؟؟؟؟احتمالا گفتن کافره ک داره اذیت میکنه..

1
5
10
15
20
25
30
35
40
التماس دعا🙏

بگو قرآن رو باز کنه همش بلند بلند سوره بقره بخونه

برام ی صلوات می‌فرستین🌸 تو این دنیا برا خودتون هدف داشته باشین😘 وقت بزارید برا خودتون 💗دنبال رویاهاتون برید 😍 یادتون باشه زندگی شماست و نیاز نیست در مقابلش به کسی جوابگو باشید 🌸 تو اولین و آخرین ناجی زندگی خودت هستی همیشه باعث افتخار خودت باش 💗 امیدوارم همیشه رو لباتون خنده باشه😍
2714
بگو قرآن رو باز کنه همش بلند بلند سوره بقره بخونه

خودش ک نمیتونه دائم حالش بد میشه.خواهرش میخونه فایده نداره.عاجز موندیم بخدا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
التماس دعا🙏
مشکل روانی پیدا کرده باید بره پیش روانپزشک . این چرت و پرتا که بچه جن رو سوزونده و اینا مزخرفه یارو ...

عزیزم ینی جن وجود نداره؟؟؟دکتر تشخیصی نتونسته بده اخه..تو سه روز یهو اینجور شده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
التماس دعا🙏
رقیه شرعی دانلود کن و پخش کنید حجامت هم خوبه سوره بقره هم بخونید بالا سرش احتمالا طلسم براش گرفت ...

دعانویس خوب سراغ نداریم..شما میشناسید؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
التماس دعا🙏
2706