2726
عنوان

اگه بفهمین دو یا سه ماه دیگه نهایت زنده اید رفتارتون با

| مشاهده متن کامل بحث + 1945 بازدید | 214 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سرنوشت بچش چی شد  خدا رحمتشون کنه

خدااموات شما رو هم بیامرزه.هیچی فعلا ک پیش مادرشوهرمه.امسال میره کلاس۳احتمالا موقع مدرسه بره خونه مادر جاریم چون مدرسه اونجاس.آواره شده طفلکککک😭💔

gilda._.sweet@🍰🍪🍩🥐🍫 پیج اینستای خودمه عشقای نی نی سایتی.لطفا حمایتمون کنین و با شیرینی های خوشمزه مون کام خودتونو شیرین کنید😋🥰😊ارسال به تمام نقاط 💃 کشور درون شهری رایگان💥💖      
2728

میخوابم ب بقیه هم میگم بیدارم نکنن.

بعد سه ماه میان  بیدارم کنن میبینن زارررت از بس خوابید مرد😂😂

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃

من همین شکلی میمونم 

اخلاقم خوبه،ولی ب معنویات بیشتر میپردازم سعی میکنم تلفنی بیشتر با دوستام حرف بزنم

سعی میکنم تا هستم بتونم حال کسی رو خوب کنم

@اعتصامی    

بنظرم تاپیک جالبی بود تو هم ج بده

با هم مهربون باشیم زندگی کوتاهه شاید فردایی نباشه به همین راحتی!!!❤دلمرنجان که زهر دل به خدا راهی هستهرکه را هیچ به کف نیست به دل اهی هست،

فقط مامانم بغلش میکنم محکم 

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  

نمیدونم در حال حاضر فقط دوس دارم  خودمو همسرم آشتی کنیم البته الان پیشم خوابه ولی از دیروز باهم حرف نمیزنیم .. خیلی احساس تنهایی و پوچی میکنم دلم براش تنگه

15 هفته و 4 روز منتظر گرفتن دستای کوچولوتم روودوممم    
الان مگه با خدا نیستی و با خانواده وقت نمیگذرونی؟

چراگلم منظورم اینه یکسره نمازوقران میخونم وباخانوادم همیشه هستم ولی منظورم این بودبیشترباهاشون مهربونم ومیگم که چقدردوستون دارم😏😊

خدایادوست دارم❤️
من همین شکلی میمونم  اخلاقم خوبه،ولی ب معنویات بیشتر میپردازم سعی میکنم تلفنی بیشتر با دوستام ...

چند سالته عزیزم برا منم دعا کن معلومه خیلی خوبی

گر تو با بد، بد کنی پس فرق چیست
2706