2726
عنوان

اگه بفهمین دو یا سه ماه دیگه نهایت زنده اید رفتارتون با

| مشاهده متن کامل بحث + 1945 بازدید | 214 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

جاریتون چی شده

دور از جونتون سرطان گرفت و فوت شد

gilda._.sweet@🍰🍪🍩🥐🍫 پیج اینستای خودمه عشقای نی نی سایتی.لطفا حمایتمون کنین و با شیرینی های خوشمزه مون کام خودتونو شیرین کنید😋🥰😊ارسال به تمام نقاط 💃 کشور درون شهری رایگان💥💖      
2728
شوهرتم میگه چشم😂شوخی کردم عزیزم خدا عمر با عزت بهت بده گلم

😂😂الان که هر وقت بهش میگم میگه غلط بکنم زن بگیرم هم تو یکی رو گرفتم واسه هفت پشتم بسه😂ممنون عزیزم همچنین به تو مهربون❤حالا چی شده این تاپیکو زدی دلیل خاصی داره؟

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگه.....
😂😂الان که هر وقت بهش میگم میگه غلط بکنم زن بگیرم هم تو یکی رو گرفتم واسه هفت پشتم بسه😂ممنون عزیزم ...

نمیدونم عصری حالم بد بود یه هویی به دلم افتاد رفتنیم 

گر تو با بد، بد کنی پس فرق چیست

حتما با دخترم میریم چند جلسه پیش روانشناس تا اماده اش کنن برای شرایطی که قراره پیش بیاو خواهر کوچیک و مادرم رو قسم میدم که بعد من کنار دخترم بمونن. طلاهام رو به مادرم میسپرم تا روز مبادا یا شب عروسی گردن دخترم کنن. بقیه تایمم رو هم فقط فقط به دخترم محبت میکنم  انقدر که بگه بسه برو دیگه.

بهش میگم که قراره برم یه سفر و اونجا منتظرش میمونم تا ابد . حتما براش یه نامه مینویسم

حتما با دخترم میریم چند جلسه پیش روانشناس تا اماده اش کنن برای شرایطی که قراره پیش بیاو خواهر کوچیک ...

عزززززیزم چ دردناک و عاقلانه💔🖤

gilda._.sweet@🍰🍪🍩🥐🍫 پیج اینستای خودمه عشقای نی نی سایتی.لطفا حمایتمون کنین و با شیرینی های خوشمزه مون کام خودتونو شیرین کنید😋🥰😊ارسال به تمام نقاط 💃 کشور درون شهری رایگان💥💖      
بچه دارین؟چرا خوشحال میشین؟

آره ی پسر

زندگیو دوس ندارم ی چی مسخرس همش حرص غم غصه آخرشم ک مرگه دیگه😏

God     i heard you. Just be patient press for more                                                                                💜💜💜                                                  صداتو شنیدم، فقط صبور باش                                    فرستنده:خدا                                                                                      ✳️✳️✳️✳️✳️✳️✳️✳️ ✳️          شهزاده رویای من شاید تویی                                     اون کس ک شب درخواب من آیدتویی توووو               ازخواب شیرین ناگه پریدم اوراندیدم دیگرکنارم بخدا      جانم رسیده ازغصه برلب هروز وهرشب درانتظار بخدا                 کاشکی دلم رسوا بشه دریابشه این دوچشم پرآبم روزی ک بختم وابشه پیدا بشه اون ک اومد تو خوابم      می رفت و آتش ب دلم میزد نگاهش                           می رفت و آتش ب دلم میزد نگاهش
حتما با دخترم میریم چند جلسه پیش روانشناس تا اماده اش کنن برای شرایطی که قراره پیش بیاو خواهر کوچیک ...

واقعا حرفاتو با جون و دلم درک کردم ما مادرا در تمام لحظات فکرمون بچه مونه

گر تو با بد، بد کنی پس فرق چیست
اره امیدم به خداس فدای دل مهربونت

خدانکنه عزیزم❤

2706