2726
عنوان

توروخدا کمکم کنید من مبترسم

192 بازدید | 11 پست

خواهرشوهرم برای عقدمنو برادرش رفته ارایشگاه

موهاشو رنگ کرده. برای دخترش که 9 سالشه

با پول شوهرم لباس عروس کرایع کرده برا دخترش

حالا زفته به نامزدم گفته نمیخاد زنتو ببری ارایشگاه

خودم میرم ارایشش میکنم منم حسابی

با نامزدم دعوام شد بهش گفتم من حق طلاق میخام

مهریه که ندارم پنج سکه اس. طلام که ندارم

من میترسم بچه ها پشیمون شدم😭😭

۵ تا😳😳🥺🥺🥺🥺🥺🥺

از یه جایی بع بعد احساسات ته نشین میشود و لباس منطق به تن میکند! دیگه دوستت دارم های ادم ها را قاب نمیگیرد تا به دیوار قلبش بیاویزد ادم از یه جایی به بعد عشق را در اعماق فراموشی دفن میکند چون خسته تر از ان است که بارها شکست بخورد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره 😭😭😭😭😭

خب نامزدت واکنشش چی بود؟

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
2728
مبگه عمرا بهت حق طلاق بدم

در جواب خواهرش که گفته خودم آرایشش میکنم چی گفته؟ پشت کیه

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
گفته خودم گفتم بره ارایشگاه

عزیزم مشاوره برید بیشتر فکر کن

واکنش بزرگتر ها؟؟؟

افرین اصلا نرو ارایشگاه حتی قیمت خراب شدن یا عقب افتادن عقدت باشع.خیلی مساله جدیه و ببخشید خاهرشوهرت از ادمیزاد بودن به دوره😐

اول آبان عروس شدم 💃 تازه عروسی نو از تنور دراومده هستم 😂                                                                    من ازدعای خیرتون بی نصیب نذارین ملسی 💋
مبگه عمرا بهت حق طلاق بدم

وقتی ما عقد کردیم خانواده ی شوهم میگفتن مهریه م 100با 105تا باشه بالای 105تانباشه ولی توی خانواده ی ما همه دخترا114 تا هستن شوهرم توی مجلس کاغذ نویسی جلو همه گفته بود مهریهذیه میلیون سکه هم بذارین مهم نیس چون هیچوقت قرار نیس که ماازهم جدا بشیم و از مهریه ش بترسم.موقع عقدمم قبلش شوهرم گف خودت میدونی چقد عاشقتم ولی معتقدم که هیچ زنی رو نمیشه بزور توی زندگی نگه داشت پس هروقت فک کردی دیگه نمیتونی بامن و کنارمن ادامه بدی راه تو اسون کردم تاباکنارمن بودن به اجبار اذیت نشی و.حق طلاق برای تو.

عزیزم من شوهرم فامیل هست میشه گف از خانواده ش قد چشام بدی دیدم و کلی دلیل دارم که نباشم پیشش،ولی چون موقع عقد بهش قول دادم اگه تونست مثل خودش عاشقم کنه تا قیامت باهاش بمونم الان هراتفاقی میفته سعی میکنم با سیاست ازخودمون دورش کنم...

شما الان عقدی یانه؟محرم هستین؟ 

اول آبان عروس شدم 💃 تازه عروسی نو از تنور دراومده هستم 😂                                                                    من ازدعای خیرتون بی نصیب نذارین ملسی 💋