2737
2734
عنوان

دوشب پیش ساعت ۱۰ شب بودhcg زدم

71 بازدید | 9 پست

فرداظهرش اقدام داشتم ودشب اماازدوتااقدام راضی نبودم چون همسرم خسته وخواب آلودبود درست ارضانشد.امشب انجام بدم یادیرشده وناامیدباشم؟

خدایا شکرت شکرت شکرت

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

اصلا نا امید نباش.

من در ناامیدترین حالت بودم و بهم به همین واضحی گفتند خاااااانم شما باردااااار نمیشین تا زمانی که این مشکلت.....حل نکنی

و دقیق در همون ماه من باردار شدم با تزریقhcgو یکبار نزدیکی که اصلا فکرشو نمی کردم ودر اوج ناامیدی ولی خدا بهم لبخند زد و بهم ثابت شد همه این فرمول ها اشتباه میشه اگر خدا بخوادو الان دخترم ۷ماهه هست

ان‌شاءالله عزیزدلم ممنون بابت روحیه وانرژی مثبت😍😉

امضاتو خوندم

عزیزم منم خیلی منتظر بچه بودم

ولی تا وقتی استرس داشه باشی مهصوصا تو که بجز باردارشدن نشدن استرس حرف مردمم داری خیلی سخت میشه

باید بیخیال باشی

خدا وقتی به من نی نی داد که کلا بی خیال همه چی شدم و دیگه بهش فکر نکردم

عزیز باید بیخوابی بگیری خودتو 

و من ماه اول اقدام کردم و حامله نشدم و از بس بی بی گذاشتم و منفی شد اشک ریختم و ناراحت شدم که دیگه گفتم هرچی می‌خواد بشه و این ماه خودمو زدم بیخیالی و دقیقا از روزی پریودم حتی در حد لکه بود و تمومه تموم نشده بود رابطه داشتیم هر یک شب در میان و همین ماه حامله شدم و امروز رفتم تو ماه ۲

امروز ۱۴۰۰/۵/۹فهمیدم خدا نی‌نی رو گذاشته تو دلم ،میشه برای سلامتی توودلیم یه صلوات بفرستی که به سلامت بگیرمش بغلم😍😍خدایااااا شکرت🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼
2738