2137
2106
عنوان

به نامزدم گفتم اگه میدونی ... بیااا

331 بازدید | 22 پست

نامزدیمونو تموم کنیم گفتم اگـه خواهرت انقد

دخالت میکنه و تو هم نمیتونی جلوش وایسی

من اینجوری خیلی اذیت میشم نمبتونم

فعلا سین نکرده

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149

حالا واقعنی یا ترسوندیش مشکل چیه

شعور و شخصیت مهم ترین آپشن برای یک انسانه        زیباییو اسب هم داره ،قد بلند هم زرافه داره،هیکل فیت رو هم کانگرو داره،این دو تا رو داشته باشین بقیش درست شدنیه 
2050

حالا نمی‌خواست بگی بیا بهم بزنیم،میگفتی اذیت میشم دخالت میکنه،مگه چیکار کرده خواهر شوهرت

فقط 26 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداوندا من در کلبه ی فقیرانه ی خویش چیزی دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری،من چون تویی دارم که تو چون خود نداری👍😍

عزیزم فکراتو خوب.کردی؟خیلی زندگی ها سراغ دارم ک طرف به هوای اینکه طرف مقابل کم میارع و میترسه میره جلو و تموم کنه ولی طرف سر لجبازی و.کم نمیاوردن تموم میکنه خیلی ساده.

زندگیتو دوس داری خیلی پیشروی نکن بذار یه پلی برای برگشت باشع.

توجهههههه💢💢💢💢 اسمم مشکل خیلی سال زندگیم بوده،ولی به تازگی حلش کردم🤩🤩🤩 بهم تبریک نمیگین؟😂 وقتی وارد نی نی سایت شدم اصن هرچی اسم میزدم میگفت تکراری  تهش شانسی انقد درگیر این مشکلم بودم اینو زدم قبول کرد  ولی بعد پشیمون شدم انقد کاربرا ایراد گرفتن                            منو تو تاپیک های همسرداری و خنده و درسی خلاصه همه چی تگ کنین   چون همش پلاس نی نی سایتم         
2143

کلا اینطوری نگو تو پیامم مطرح نکن حضوری بگو یه روز که حالتون خوش بگو کنارت خیلی احساس خوشبختی میکنم ولی کاش فلانی انقد اذیتم نمیکرد زندگی به کامم تلخ میشه رو رابطمون اثر میذاره خودت حدش رو مشخص کن نذار من درگیر شم حرمتا از بین بره و.... 

اجی من اگه باهاش ازدواج کنم خبلی اگه قراره اینجوری باشه من اذیت میشم

اینطوری میگی تو نمیتونی یا بیا تموم کنیم خیلی بار منفی داره همدلی ایجاد نمیکنه میوفته رو دنده لج با پنبه سر ببر زندگی سیاست میخواد بچه بازی دربیاری از چشمش میوفتی 

اسی ب نظرم پاک کن.حرف جدایی رو بذار برای اخرکار ک همه ی راه هارو رفته باشی و نتیجه ندیده باشی.

بنویس (خر کنش یه کم)عزیزم من دوس دارم تصمیات زندگی مونو باهم دوتایی بگیریم...باهمفکری و باهم بودن.یعد ج که داد بنویس میدونی چقد خوشبخت میشیم که نذاریم از همین الان کسی ذخالت کنه به زندگی مون؟ بعد سرصحبت که باز شد بگو میدونی من چقد دوست دارم بخاطرت با خیلی چیزا حاضرم کنار بیام..ولی با شرایطی که پیش اومده دارم ذره به ذره اب میشم..دخالت های بقیه اذیتم میکنه...و بعد اروم اروم یگو با ذلیل و مثال و تاکید میکنممم اسی با زبون چرب و نرم (مردا رو باید خ*ر کرد)بهش بگو ابجی ت این جوری اینجوری

توجهههههه💢💢💢💢 اسمم مشکل خیلی سال زندگیم بوده،ولی به تازگی حلش کردم🤩🤩🤩 بهم تبریک نمیگین؟😂 وقتی وارد نی نی سایت شدم اصن هرچی اسم میزدم میگفت تکراری  تهش شانسی انقد درگیر این مشکلم بودم اینو زدم قبول کرد  ولی بعد پشیمون شدم انقد کاربرا ایراد گرفتن                            منو تو تاپیک های همسرداری و خنده و درسی خلاصه همه چی تگ کنین   چون همش پلاس نی نی سایتم         
نه فقط دارم منطفی باهاش حرف میزنم

این منظقی نیس گلم این بچگیه.

پیام تو پاک کن.زن باید سیاست داشته باشه این کارت خیلی بارمنفی داره اونم مردا که خیلی غرور دارن و لجبازن

2148