2737
2734
عنوان

آهای گیاهخوارا بیاید ببینم😬💔

| مشاهده متن کامل بحث + 332 بازدید | 49 پست

هرچی دلت میخاد بخور توج نکن ب این حرفا مگه انسان چقدر زنده میمونه 🤨🥴😐 انسان همه چیز خوار 

البته من ی چیزایی رو نمی تونم بخورم خوشم نمیاد مث کله پاچه و و غذاهای شیرین و نمدونم الو اینا

کاربر پسر هستم، عقاب آریایی 🤟. سر خم کردیم تا هم قدشون بشیم‌‌، فکر کردن قد واقعیمون اینه:).... 
هرچی دلت میخاد بخور توج نکن ب این حرفا مگه انسان چقدر زنده میمونه 🤨🥴😐 انسان همه چیز خوار  ا ...

۱۰۰ درصد موافقم😂👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

دوستم بهم میگه شما چقد چندشین که حیوون میخورین😐🤝🏻

فضل پدر چه لطفی داره واسه ما؟ که بابا فاضل بود و فرزند شده فاضلاب!                                                                 -یاس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۱۰۰ درصد موافقم😂👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻 دوستم بهم میگه شما چقد چندشین که حیوون میخورین😐🤝🏻

دوستت حتما ت طویله ب دنیا اومده ک توهین میکنه گ میگه چندش

این همه ادم گوشت مصرف میکنن چندشن یعنی😐🥴

بخوررر توج نکن🤫 فق هواست ب سلامتن باشه اکی

کاربر پسر هستم، عقاب آریایی 🤟. سر خم کردیم تا هم قدشون بشیم‌‌، فکر کردن قد واقعیمون اینه:).... 
دوستت حتما ت طویله ب دنیا اومده ک توهین میکنه گ میگه چندش این همه ادم گوشت مصرف میکنن چندشن یعنی😐 ...

تو خانوادشون خودش تنها گیاهخواره....تازه ۱ ساله گیاه‌خوار شده

فضل پدر چه لطفی داره واسه ما؟ که بابا فاضل بود و فرزند شده فاضلاب!                                                                 -یاس
2728
تو خانوادشون خودش تنها گیاهخواره....تازه ۱ ساله گیاه‌خوار شده

انسان هم چی خوار گوشت خیلی مفیده و مقوی و خوش مزه 

انسان گیاه خواهرم ی روز می میره گوشت خوارم 

ولی اصولش رعایت کنی استفاده کنی خوبه

مگه گرگ گوسفند میخوره میگه نهههه این بره داره؟ 😐 

جرررررر🤣🤣🤣🤣عجب چیزی گفتی

انسان هم چی خوار گوشت خیلی مفیده و مقوی و خوش مزه  انسان گیاه خواهرم ی روز می میره گوشت خوارم& ...

👌👌👌

2738
حتی توی آفریقا که شیر آدما رو میخورد فقط به فکر شکمش بود نه بچه های اون آدمه😐😂

جرررر😂😂😂

نه فقط فضولیم گرفت😂😂😂 مهم شخصیته

😂👌👌👌مهم شخصیته

2706