2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باباهمشون میمیرن فقط این وسط ی دمیر وزلیخامیمونه

عه😐

تیکرم به وقت مرخص شدن پسرامه 💔بله من یک جفت دوقلو دختر دارم وقتی دوقلو هام ۲ ماه بودن بازم باردار شدم اونم دوقلو خداخواسته بود قصدم سقط بود اما الان عاشق پسرامم پسرام ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۲۵ هفته و ۴ روز به دنیا اومدن میشه برای سلامتی هر ۴ تاشون صلوات بفرستین ممنونتونم به امید روزی که پسرامم ببرم خونه و هر۴ تا بچمو صحیح و سالم بزرگ کنم 
2728
عه چجوری میشه تعریف کنی

چجوریسو ندیدم فقط ادنان میمیره ایلمازمیمیره تکین میمیره اخرشم دمیر گم و گور میشه و زلیخا حیرون وسط حیاط خونشون دمیر رو صدا میزنه و تموم میشه. ی مدتم زلیخا و ایلماز با هم زندگی میکنن ایلماز ک میمیره زلیخابرمیگرده پیش دمیر. دمیرم ی زنی تو زندگیشه

واقعا اینقدر سخته ک لایکم‌ نکنین  

من ترکیه دیدم فصل ۳ تموم شد منتظر چهارم زلیخا ی اشنا پلیس داشت استانبول اون تحقیق کرد اولین قتلش رو کرد بعد خودش اطراف کرد بعد تصادف کرد مرد بعد اونم زلیخا دمیر عاشقانه زندگی میکن البته این وسط دمیر خیانت میکنه بعدشو نمیدونم دیگه منتظرم😝😁

ایلماز تصادف میکنه میمیره    مژگان تو سقوط هواپیما میمیره   از اخر زلیخا بچه ها رو بر ...

پس کرمعلی چی میشه😑

تیکرم به وقت مرخص شدن پسرامه 💔بله من یک جفت دوقلو دختر دارم وقتی دوقلو هام ۲ ماه بودن بازم باردار شدم اونم دوقلو خداخواسته بود قصدم سقط بود اما الان عاشق پسرامم پسرام ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۲۵ هفته و ۴ روز به دنیا اومدن میشه برای سلامتی هر ۴ تاشون صلوات بفرستین ممنونتونم به امید روزی که پسرامم ببرم خونه و هر۴ تا بچمو صحیح و سالم بزرگ کنم 
علی رحمت میفهمه؟  خب بعد بهیجه چیکار میکنه؟؟؟

علی رحمت زلیخا مژگان دمیر  اینا همشون هستن  علی رحمت اسلحه میکشه رو بهیجه میگه چرا کشتیش اون زنم بود همه چیزم بود  حالا یاخودت پرت کن پایین یامن می کشمت .  بهیجه اول مقاومت میکنه بعد خودش پرت میکنه پایین 

2706