2726
عنوان

نامزدمو دیگه دوست ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 542 بازدید | 22 پست

نامزدیتو بهم بزن اگه نمیخوای.. 

بهتره اینه که تا اخره عمرت بخوای با همچین آدمی زندگی کنی

چیزی‌ست از جنس درد، وقتی که زخمی می‌شوی، از جنس شورمندی، وقتی که عشق را تجربه می‌کنی، از شعف، وقتی به دستش می‌آوری و از اندوه، وقتی دستانت نایی برای مشت شدنی مقابل ستم، در خود نمی‌یابند.                                               من از تمام دنیا شبی بریدم تو را که دیدم... میان چشم مستت چه ها ندیدم تو را که دیدم... غمِ تو را همان شب، که دل سپردم به جان خریدم قسم... به جانِ تو من، به جان رسیدم، تو را که دیدم!  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی موندم چرا زنها وقتی مسئله ای براشون پیش میاد همشون ارزوی مرگ خودشون رو دارن؟؟؟

سلام ،من دلم تنگه ، 😪، یکم بهم دلداری بده ، یکی رو دوست دارم اصلا فکرشو نمیکردم اینجوری با یه دوست دارم گفتنش دلم بریزه😅

Kheir

ببین اسی شوهرت باید مدیریت کنه اجازه نده کسی تو زندگیتون دخالت کنه

من زمانی ازدواج کردم یکی از خواهرای شوهرم یکی دوماه اول سعی داشت شوهرمو تودست بگیره ودخالت کنه طوری که مثلأ منو شوهرم هیچ مشکلی باهم نداشتیم ولی صبح ک شوهرم میرفت سر کار ظهر ک باید میومد پیش من خونمون خواهرش چندباری کشوندش ناهار پیش خودش خلاصه من خیلی ناراحت میشدم فقط سکوت میکردم الان درست یادم نیست چی شده که شوهرم از این رو ب اون رو شد و اومد طرف من بعداز اون تا یکی از خانواده اش بهم اخم میکرد جلوشون درمیومد الانم هیچکدومشون جرأت ندارن بذام دم تکون بدن شوهرم میزنه تودهنشون البته دیگه چندسالیه 

ارتباطی باهم نداریم

اگه میدونی شوهرت متوجه رفتار خواهرش نیست بهش دلخوریاتو بگو اگه دیدی واقعأ بی عرضه ست جداشو

رسیده پیری ام قبل از جوانی...تمام آرزوهام بردلم ماند😔
2728
سلام ،من دلم تنگه ، 😪، یکم بهم دلداری بده ، یکی رو دوست دارم اصلا فکرشو نمیکردم اینجوری با یه دوست ...

سلام...

دلت نریزه این روزا واسه همه پیش اومده و میاد نباید اجازه بدیم با یه دوست دا مگفتن یه نفر دلمون بلرزهو خثدمون رو ببازیم هر چقدرمغرور تر باشیم بیشتر میاد سمتمون اگه همون بار اول اوکی بدیم باختیم

رسیده پیری ام قبل از جوانی...تمام آرزوهام بردلم ماند😔
ببین اسی شوهرت باید مدیریت کنه اجازه نده کسی تو زندگیتون دخالت کنه من زمانی ازدواج کردم یکی از خواه ...

خواهرشوهرم میزنه زیر گریه الکی... من نمبتونم الکی گریه کنم