2410
2553

سلام شوهرم روز ۴م کروناش هست حال عمومیش خوبه خوبه بعد من ۲تابچه هامو فرستادم خونه خواهرم ولی اونم تا اخر هفته میتونه نگهشون داره باید بره سرکارش شهرستان من کسی دیگه رو ندارم که مطمئن باشم بهش بچه هامو بفرستم بنظرتون برگردن خونه چقدر خطر داره براشون با این شرایط که پدرشون تو اتاق خودشه توالت و حمامشم جداس فقط در طول رو شاید ۱۰ دقیقه میاد بیرون تو اشپزخانه بعدشم من همه جا رو دائم ضدعفونی میکنم و تهویه هوا میشه خونه دستگاه تسویه هوا هم تو اتاقای بچه هام هست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

بچهات بیان ولی دیگه همسرت از اتاق درنیاد چون اگر خدای نکرده دلتا باشه بچها سزیع میگیرن

گاهي اوقات فقط منتظري منتظر خاك شدن دوست عزیزم برای دعوا اینجا جمع نشدیم اگر با من موافق نیسنی ریپلای کن منطقی دلیلتو بگو،نیازی ب دعوا و خشونت نیست اگر هم از من بدت میاد بهم بگو خیلی محترمانه از تاپیکت برم بیرون.انسانیت خودمون را زیر سوال نبریم حتی در فضای مجازی!!!!!! حال دلم خوب نیست خدایا یا معجزه کن یا راحتم کن.....دارم توی گناه دست و پا میزنم نجاتم بده😔😔😔عاقبت روزی خواهم رفت از دنیایی که بیهوده مرا به آن بسته اند.....خدایا من دشمنت نبودم که منو به اینجا رسوندی ولی ازت میخوام دشمنمم به اینجایی ک من رسیدم نرسونی...میدونی خیلی سخته خیلیی سخت....من دلم تنگه واسه یک دلخوشی کوچیک.....دادگاه پر از عاشق‌هاییه که گفته بودنمارو بعد از مرگ هم کنار هم دفن کنید!!💔حرفات همشون یادم رفته ، جز اونجا که گفتی: حتی اگه تو بخوای بری "من نمیزارم"🖤 همه برای رسیدن به عشقشون روز شمار میکنن من برای رسیدن روز مرگم.....و این تلخ نیست درد عشق است.....‌این که هنوز زنده ام و نفس میکشم فقط بخاطر اینکه طاقت دیدن اشکهای مادرمو ندارم پس خدایا لطفا مواظب تنها دلیل زندگیم باش🙃

عزيزم استرس اصلا نگير 

اگر كلا پروتكل بهداشتي رعايت كني هيچ اتفاقي نميوفته

من برادر شوهرم گرفت 

به محض فهميدن قرنطينه كردن ... بعد دو تا خواهر شوهر مجردم ازش مراقبت كردن 

پدر شوهر مادر شوهرم خيلي مسن هستن عمل قلب باز انجام دادن .. همشونم ٥ تاشون تو ي خونه ٩٠ متري زندگي ميكنن خيلي خفه هست خونشون ولي هيچكس نگرفت ..... 

ظرفاشو جدا ميذاشتن واسه برن تو اتاق دمپايي دم درش جدا ميذاشتن ، ماسك هم ميزدن خيلييييي كلا خانوادگي رعايت ميكردن

خوب شد خداروشكر 

اماااااا پدرشوهرم كرونا گرفت چند ماه بعدش اصلا رعايت نكرد هنش ميگفت من چيزيم نيست تست نميدم تو خونه پر ميخورد .... خلاصه همشون كرونا گرفتن جز همين برادر شوهرم .... يعني حال بد بودن كه بايذ بيمارستان بستري ميشد مادر شوهر پدر شوهرم 

تو خونه اكسيژن و دكتر ميومد تا خوب شدن

ميخوام بگم اصلا نترس هيچي نميشه... اصلا بچه ها تو نميفرستادي خونه خواهرت چيزي نميشد... فقط تو خونه يا اتاق خوابش بازشو حتما باز بذاريد 

بچهات بیان ولی دیگه همسرت از اتاق درنیاد چون اگر خدای نکرده دلتا باشه بچها سزیع میگیرن

فکر نکنم دلتا باشه چون هیچ کدام از علایمش رو نداره فقط روز اول و دوم یکم بدن درد و سردرد بود و کمی تب در حد ۳۷ونیم روی پیشانی ولی با این حال از اتاق درنمیاد یه وقتی حوصلش سر بره میاد میچرخه اونم با ۲تا ماسک 🤕

2714
فکر نکنم دلتا باشه چون هیچ کدام از علایمش رو نداره فقط روز اول و دوم یکم بدن درد و سردرد بود و کمی ت ...

بخاطر بچها نیان خیلی بهتره

گاهي اوقات فقط منتظري منتظر خاك شدن دوست عزیزم برای دعوا اینجا جمع نشدیم اگر با من موافق نیسنی ریپلای کن منطقی دلیلتو بگو،نیازی ب دعوا و خشونت نیست اگر هم از من بدت میاد بهم بگو خیلی محترمانه از تاپیکت برم بیرون.انسانیت خودمون را زیر سوال نبریم حتی در فضای مجازی!!!!!! حال دلم خوب نیست خدایا یا معجزه کن یا راحتم کن.....دارم توی گناه دست و پا میزنم نجاتم بده😔😔😔عاقبت روزی خواهم رفت از دنیایی که بیهوده مرا به آن بسته اند.....خدایا من دشمنت نبودم که منو به اینجا رسوندی ولی ازت میخوام دشمنمم به اینجایی ک من رسیدم نرسونی...میدونی خیلی سخته خیلیی سخت....من دلم تنگه واسه یک دلخوشی کوچیک.....دادگاه پر از عاشق‌هاییه که گفته بودنمارو بعد از مرگ هم کنار هم دفن کنید!!💔حرفات همشون یادم رفته ، جز اونجا که گفتی: حتی اگه تو بخوای بری "من نمیزارم"🖤 همه برای رسیدن به عشقشون روز شمار میکنن من برای رسیدن روز مرگم.....و این تلخ نیست درد عشق است.....‌این که هنوز زنده ام و نفس میکشم فقط بخاطر اینکه طاقت دیدن اشکهای مادرمو ندارم پس خدایا لطفا مواظب تنها دلیل زندگیم باش🙃