2737
2734
این حرف علمی نیست دوست خوبم کسیکه واکسن سرخک و سرخجه میزنه  ، ناقل ؟  خیر

توجه کن ک این واکسن ساختش قدیمی نیست پس توقع اون قدیمیاها رو ازش نکن

کاربری مهرناز۳۵ سابق...زمستان سرد کلاغ غذا نداشت تا جوجه ها شو سیر کنه، گوشت بدن خودشو میکند و میداد به جوجه هاش تا سیر شوندزمستان تمام شد و کلاغ مرد!اما بچه هاش نجات پیدا کردند و گفتند:آخی خوب شد مرد، راحت شدیم از این غذای تکراری!این است واقعیت این روزگار ما... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب اگر بیماری رو بگیرن بله درهرحال تنها راه نجات واکسن زدن اکثریت هست

اگه سرعت بره بالا ک اونم سرعت کمه...خیلی ها رعایت میکردن ولی واکسن زدن و شدن ناقل

کاربری مهرناز۳۵ سابق...زمستان سرد کلاغ غذا نداشت تا جوجه ها شو سیر کنه، گوشت بدن خودشو میکند و میداد به جوجه هاش تا سیر شوندزمستان تمام شد و کلاغ مرد!اما بچه هاش نجات پیدا کردند و گفتند:آخی خوب شد مرد، راحت شدیم از این غذای تکراری!این است واقعیت این روزگار ما... 
2731
بد خوندی! کسی که واکسن زده به خاطر واکسن زدن ناقل نیسن اگر بیماری رو بگیره علائم نداره ولی به دیگر ...

گذاشتم بالاتر بخون

هستن عزیزم افراد واکسینه شده می‌توانند ناقل کرونا باشند 🔸نتیجه یک تحقیق جدید در آمریکا نشان می ده ...

می تونن ناقل باشن  اما نه خاطر تزریق واکسن بهشون

تو مراکز تزریق  واکسن  از طرف میپرسن ، آیا در مجاورت فرد بیمار کرونایی بوده یا خیر ؟ چرا ؟ چون اگر  فرد ویروس تو بدنش باشه و واکسن تزریق شه  ، بدن واکنش و علائم شدیدتری نشون میده 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2738

سلام😘😁

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
می تونن ناقل باشن  اما نه خاطر تزریق واکسن بهشون تو مراکز تزریق  واکسن  از طرف می ...

دیگه خبرشو گذاشتم واکسن ناقل میکنه و سر همینه امار بالاس....بعدم ی سوال پرسیدن اصلا کافی نیست باید تست بگیرن ک نمیگیرن دیمی میزنن

گذاشتم بالاتر بخون

من مامان بابام واکسن زدن من و بچه هام کنارشون بودیم!

صرف واکسن زدن‌کسی ناقل نمیشه

میگن افراد واکسینه شده رعایت کنن چون ممکنه ویروس بگیرن ولی علائم نداشته باشن و به فرد دیگه انتقال بدن

توجه کن ک این واکسن ساختش قدیمی نیست پس توقع اون قدیمیاها رو ازش نکن

بحث قدیم و جدید نیست عزیزم

بحث  ساختار و عملکرد واکسن روی بدن

واکسن خفیف شده ی بیماری ست که به بدن منتقل میشه و  حتی عده ای  هیچ عارضه ای هم نشون نمیدن 

اما به خاطر تزریق واکسن  فرد رو ناقل  بدونیم  اشتباه 

این مطلب از چندین پزشک پرسیده شده

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2706