2733
2734
عنوان

بتا ده د روز نهم انتقال

1591 بازدید | 39 پست

سلام به همگی

من انتقال جنین داشتم.الان روز ده هستم.انقد بیبی چک هام منفی شد دیروز از استرس رفتم آزمایش خون دادم بتام ۱۰/۶ شد.تو رنج مشکوکه.خود ازمایشگاه نوشته هفته ی اول بتا باید بین ۱۰ تا ۳۰ باشه

کسی بوده که مثل من باشه و بتاش بالا رفته باشه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام شما باردار بودي ؟با جنين بلاست؟ دوستم روز ٩همينه استرس داره

دیر جوابتونو دارم میدم.انشاالله که دستتون بتاش بالا رفته باشه.نه دو روز بعد بتام هشت شد و داروهامو قطع کردم.

2731
منم دقیقا مثله خودت روز دهم منفی شد شک کردم آزمایش دادم یک دهم  گفت از روز ۷نشون میده  حدا ...

شما ها آی وی اف کردین؟

خدایا شکرت میدونم منو ب همه آرزوهام میرسونی🤩😘
دیر جوابتونو دارم میدم.انشاالله که دستتون بتاش بالا رفته باشه.نه دو روز بعد بتام هشت شد و داروهامو ق ...

میگم من تا روز ۱۶انتقال امپول پروزسترون زدم یعنی تا دوشنبه شب  کی باید پریود بشم  ؟ صبح بلند شدم تو شلوارم اندازه  کف دست خون دیدم     خیلی غصه دارم  دوتا جنین بیشتر نداشتم یکیشم نگرفت ۴روزه مورولا  

2738
منم دقیقا مثله خودت روز دهم منفی شد شک کردم آزمایش دادم یک دهم  گفت از روز ۷نشون میده  حدا ...

خیلی سخته😔منم همینطوری نابود شدم.الان دوباره انتقال دادم.فردا باید برم ازمایش بدم.سه شنبه ازمایش دادم بتام ۱۶ بود.فردا باید دوباره تکرار کنم ولی لکه بینی دارم و از استرس دارم می میرم.احساس میکنم مثل دفعه‌ی قبل افت بتا پیدا کردم باز😔

من همسرم آزواسپرمه اصلا نمیدونم از کجا باید شروع کنیم 😭

عزیزم با ای وی اف مشکلتون حل میشه.یه مرکز ناباروری خوب و دکتر خوب که بهش اطمینان داشته باشین پیدا کنین و پروسه ای وی اف رو شروع کنین

میگم من تا روز ۱۶انتقال امپول پروزسترون زدم یعنی تا دوشنبه شب  کی باید پریود بشم  ؟ صبح بل ...

دیگه الانا باید بشی.منم همینطور بودم دوباره پانکچر شدم.امیدت به خدا باشه

خیلی سخته😔منم همینطوری نابود شدم.الان دوباره انتقال دادم.فردا باید برم ازمایش بدم.سه شنبه ازمایش دا ...

من از همه بدبخت ترم جنین ندارم شوهرم دیگه اجازه آی وی اف نمیده  نمیدونم چکار کنم  من برای تعیین جنسست میخواستم البته خودمم پلی کیستیکم  دیگه گیجم نمیدونم چکار باید بکنم 😔😪

دیگه الانا باید بشی.منم همینطور بودم دوباره پانکچر شدم.امیدت به خدا باشه

قربونتت عزیزم ببخشین  چرا جنینهای منو بلاست نکردن؟؟ گفتم فردا برم با جنین شناس حرف بزنم  نزدبک ۴۰ میلیون هزینم شد برا ۲تا جنین  میگم لابد بی کیفیت بودن شایدم رحمم سرد بوده پس چرا بچه اولمو رحمم گرفت  سال ۹۸ با قرص و آمپول باردار شدم  الان چکار کنم  آخرش که باید برم آمپول بزنم

من از همه بدبخت ترم جنین ندارم شوهرم دیگه اجازه آی وی اف نمیده  نمیدونم چکار کنم  من برای ...

عزیزم الان پستاتونو خوندم متوجه شدم دختر دارین.خدا حفظش کنه.خدارو شکر کنین نگین بدبختین.ما واسه یدونه بچه داریم خودمونو به هر دری میزنیم.انشاالله اون یکی بچه رو هم خیلی زود باردار میشین

2706