2737
2734

اره

وارﺩ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﺷﺪﻡ ﻭ ﻣﻨﺘﻈﺮ ﺑﻮﺩﻡ ﺗﺎ ﻧﺴﺨﻪ‌ﺍﻡ ﺭﺍ ﺗﺤﻮﯾﻞ ﺩﻫﻨﺪ👀.ﻓﺮﺩﯼ ﻭﺍﺭﺩ ﺷﺪ ﻭ ﺑﺎ ﻟﻬﺠﻪ‌ﺍﯼ ﺳﺎﺩﻩ ﻭ ﺭﻭﺳﺘﺎﯾﯽ ﭘﺮﺳﯿﺪ:ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ ﺩﺍﺭﯾﻦ؟ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﺑﺎ ﻟﺤﻨﯽ ﺗﻤﺴﺨﺮ ﺁﻣﯿﺰ ﭘﺮﺳﯿﺪ:😏ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ؟ ﺑﻠﻪ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﯾﻢ.ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺗﯿﺮ ﺁﻫﻦ ﻭ ﺁﺟﺮ ﻫﻢ ﺩﺍﺭﻡ ﺣﺎﻻ ﺍﯾﺮﺍﻧﯿﺸﻮ ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ ﯾﺎ ﺧﺎﺭﺟﯽ؟ﺍﻣﺎ ﮔﻔﺘﻪ ﺑﺎﺷﻢ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﮔﺮﻭﻧﻪ ﻫﺎ. ﻣﺮﺩ ﻧﮕﺎﻫﺶ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﺩﻭﺧﺖ ﻭ ﺁﻧ‌ﻬﺎ ﺭﺍ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﮔﺮﻓﺖ ﻭ ﮔﻔﺖ:ﺍﺯ ﻭﻗﺘﯽ ﮐﺎﺭﮔﺮ ﺳﺎﺧﺘﻤﻮﻥ ﺷﺪﻡ ﺩﺳﺘﺎﻡ ﺯﺑﺮ ﺷﺪﻩ، ﻧﻤﯽ‌ﺗﻮﻧﻢ ﺻﻮﺭﺕ ﺩﺧﺘﺮﻣﻮ ﻧﺎﺯ ﮐﻨﻢ🤗…ﺍﮔﻪ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﺑﻬﺘﺮﻩ، ﺧﺎﺭﺟﯽ ﺑﺪﻩ.ﻣﺘﺼﺪﯼ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﺭﻭﯼ ﻟﺒﺎنش ﯾﺦ ﺯﺩ🙃…ﭼﻪ ﺣﻘﯿﺮ ﻭ ﻛﻮﭼﮏ ﺍﺳﺖ ﺁﻥ ﮐﺴﯽ ﻛﻪ ﺑــﻪ ﺧﻮﺩ ﻣﻐـ🚶🏻‍♀️ـﺮﻭﺭ ﺍﺳﺖ!ﭼﺮﺍ ﻛﻪ ﻧﻤﯽ‌ﺩﺍﻧﺪ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺑﺎﺯﯼ ﺷﻄﺮﻧﺞ، ﺷﺎﻩ ﻭ ﺳـﺮﺑﺎﺯ ﻫـﻤﻪ ﺩﺭ ﯾﮏ ﺟﻌﺒﻪ ﻗﺮﺍﺭ ﻣﯽ‌ﮔﯿﺮﻧﺪ.😉 جایگاه شاه و گدا، دارا و ندار قبر اسـت…👩‍🦯تقواست کـه سرنوشت ساز اسـت💌 برای رسیدن بـه “کبریا” باید نه کبر داشت نه ریا💔💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آخه من کم خونی ندارم آخه

ببین بیشتر بخاطر استرسه، یه چیزی هست به اسم حمله هراس، بدن تو این شرایط اکسیژن کم میاره به خاط همینه گزگز میکنه حتی بعضیا دستو پاشون بی حس هم میشه، من چون کمخونی داشتم شدیدتر بودش ولی خب خداروشکر خودش خوب شد نیازی هم به دکتر رفتن نیست به نظرم

ببین بیشتر بخاطر استرسه، یه چیزی هست به اسم حمله هراس، بدن تو این شرایط اکسیژن کم میاره به خاط همینه ...

اره منظورت پانیکه منم دارم تنگی نفسم دارم نمی‌دونم بهم گفتن ام اس ترسیدم

ببین بیشتر بخاطر استرسه، یه چیزی هست به اسم حمله هراس، بدن تو این شرایط اکسیژن کم میاره به خاط همینه ...

آخه مال من همراه با خارش هم هست بعد این مدت بعد زایمان خیلی استرس بهم وارد شد و افسردگی

2738
آخه مال من همراه با خارش هم هست بعد این مدت بعد زایمان خیلی استرس بهم وارد شد و افسردگی

برا منم همین جوری بود، نگران نباش احتمال زیاد چیزی نیست، گلاب و گل گاوزبون بخور بهت کمک میکنن ، هرچقدر زودتر استرس رو از خودت دور کنی زود تر خوب میشی .ان شاالله

اره منظورت پانیکه منم دارم تنگی نفسم دارم نمی‌دونم بهم گفتن ام اس ترسیدم

نه بابا ام اس مگه الکیه😑اونی ام اس میگیره که کمبود ویتامین دی داشته باشه، به نظرم اگه خیلی نگرانی برو دکتر برات آزمایش خون بنویسه شاید آهن یا ویتامین B12کم باشه

پارسال اینموقع منم استرس ام اس داشتم احرش معلوم شد دیسک کمره 

حتما برو برات چکاپ بنویسه دکتر ام ار ای مغزی هم بده

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین
سلام ، بله من حتی صورتمم گز گز میکرد ، نوک انگشتام یخ میکرد و گز گز میکردولی من کمخونی هم داشتم همرا ...

سلام من الان دست و پام گز گز میکنه، سوزش داره بعد پاهام سرد به شدت حتی بعضی وقتا با چند تا پتو و کیسه آب گرم هم گرم نمیشه، بعد احساس میکنم نقاط مختلف بدنم تیر میکشه

توی آزمایش قبلی کمخونی داشتم الانم دارم احتمالا

بعد خیلی استرسی هم هستم فکر میکنم بیماری بدی گرفتم.

شنبه آزمایش دارم ببینم از چیه، به نظرتون واسه منم از همون کمخونی و استرسه؟

سلام من الان دست و پام گز گز میکنه، سوزش داره بعد پاهام سرد به شدت حتی بعضی وقتا با چند تا پتو و کیس ...

درکت میکنم ، ولی فکر میکنم بدنت سردی کرده، بهتره گرمی بخوری، خرما، شیره انگور، عسل، مویز ،کنجد ، سعی کن از این چیزا بیش تر بخوری.اینا برای کم خونی هم خیلی خوبن مخصوصا کنجد و شیره انگور،استرسم که بدن آدمو داغون میکنه من سال کنکورم این جوری شده بودم😩سعی کن پیاده روی کنی برای استرس خیلی خوبه.قرآن و نماز و دعا هم خیلی میتونن حالت رو بهتر بکنن.ان شاالله همیشه سلامت باشی🙂

درکت میکنم ، ولی فکر میکنم بدنت سردی کرده، بهتره گرمی بخوری، خرما، شیره انگور، عسل، مویز ،کنجد ، سعی ...

ممنون عزیزم از دیشب که دیدم شما نوشته بودی که چیز خاصی نیست خیلی آروم شدم مرسی از پاسختون 

2706