2726

دیروز نشسته بودم تو ماشبن بعد گوشیمم روم بود پیاده شدم یادم رفت بر دارم تاخ افتاد زنین طرف پشتش انگار قابش خورد زمینم منم برداشتمش 

الان احساس می کمم یکمی لمسیش زضعیف شده 😯😯😯😰😰😰

ارمی و کیدرامرم.،اگه دنبال فیلم کره ایید تو هر تاپیکی باشه بهتون کلی معرفی میکنم 🙂💜 کره لاور:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله تاچش کمی جدا شده حتما

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌
2728
بله تاچش کمی جدا شده حتما

من الان چیکار کنم باید بدم تعمیر کار 

بابام میکشتم تازه خریدم گوشی صفرو

ارمی و کیدرامرم.،اگه دنبال فیلم کره ایید تو هر تاپیکی باشه بهتون کلی معرفی میکنم 🙂💜 کره لاور:)
ببر برات درستش کنن اگه خیلی ضعیفه  مراقب باش بدتر نشه فقط

بابام منو می کشه تازه خردیدم گوشی نو رو

من الان چیکار کنم باید بدم تعمیر کار  بابام میکشتم تازه خریدم گوشی صفرو

ببر نشون بده عزیزم اونجا برات تستش میکنن

یا شایدم تو تنظیمات بره حسگرشو بالا ببره 

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌