2737
2734
عنوان

کسی سونوگرافی واژینال رفته؟؟

92 بازدید | 10 پست

من خجالت میکشم برم، چجوریه؟؟؟ 

خدایا گناهانمو ببخش، امیدمو ب زندگی چن برابر کن، و ازت میخام هیچ وقت سایه شوهرمو از سرم کم نکنی، کمکم کن بتونم زن بهترینی باشم، هم برای شوهرم هم برای زندگیم🙏🙏

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

آدم مجبورباشه بایدتحمل کنه،من چهار پنج باررفتم، اول خجالت میکشی ،ولی واژینال دقتش بیشتره 

نگاه میکنن ب اون قسمت؟ 

خدایا گناهانمو ببخش، امیدمو ب زندگی چن برابر کن، و ازت میخام هیچ وقت سایه شوهرمو از سرم کم نکنی، کمکم کن بتونم زن بهترینی باشم، هم برای شوهرم هم برای زندگیم🙏🙏
2728
بله منم رفتم سه بار 

من خجالت میکشم، اون قسمتم یکم تیره هس پوستش، روم نمیشه

2738
من خجالت میکشم، اون قسمتم یکم تیره هس پوستش، روم نمیشه

دکتر اصلا نگاه نمیکنه روت یه ملحفه میندازه و بعد سونو میکنه اصلا نمیبینه خجالت نداره 

خدایا شکرت که یه نی نی از بهشت بهم دادی 💗💗💗
منم از همین الان دعام اینه که واسم ننویسه  شما هفته چندمی؟؟

من حامله نیستم، میگم سونوگرافی شکم مشکلات تخمدان و اینارو نشون میده