2737
2734

سلام

من تقریبا چهار هفته ست از هیرتونیک دئودراگ استفاده میکنم که ماینوکسیدیل ۵ درصد داره، نزدیک شقیقه هام چند تا تار مو در اومده اما وقتی حموم میرم خیلی ریزش مو دارم و این موضوع نگرانم میکنه 

میگم شاید مشکل از هیرتونیک باشه، شما چه محلول ماینوکسیدیلی میشناسید که صد در صد جواب داده باشه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم حتما با نظر دکتر استفاده کن، شما نباید از 5 درصد استفاده میکردی با دو درصد باید شروع کنی بعد چند ماه درصدشو کم کم ببری بالا، بعدشم چند ماه اول موهات میریزه بعد کم کم در میاد این نگرانی نداره، اما دقت کن هم شروعش باید به تدریج باشه هم قطع کردنش و این که یک سال قبل باردار شدنت باید قطعش کنی

اگر هدفت ماه باشد، حتی اگر به آن نرسی؛ جایگاهت در میان ستارگان خواهد بود.... 

راستی من از دختر خالم که متخصصه شنیدم ماینوکسیدیل ایرانی بهتر از خارجیه، منم قبلا دستساز استفاده میکردم که خیلی گرون بود 

اگر هدفت ماه باشد، حتی اگر به آن نرسی؛ جایگاهت در میان ستارگان خواهد بود.... 
بايد ادامه بدى ديگه دوست من ١٤ ساله ميزنه و راضيه ميگه بعد يكسال تاثير و نشون داد ريزش ارثى دارى؟

با ادامه دادانش مشکلی ندارم منتها میخوام مطمئن شم که از ماینوکسیدیل خوب استفاده میکنم :(

مارک خوب اگه میشناسید معرفی کنید بهم 

2738
بايد ادامه بدى ديگه دوست من ١٤ ساله ميزنه و راضيه ميگه بعد يكسال تاثير و نشون داد ريزش ارثى دارى؟

سلام عزیزم میشه لطفا اگه پستم دیدین جواب بدین 

شما و دوستتون همچنان ماینو استفاده میکنین و اینکه راضین 

آیا موهاتون برگشته؟؟

درد من حصار برکه🕳 نیست.درد من زیستن با ماهیانی🐟🐠🐡ست ، که فکر دریا🌊🌊🌊 به ذهنشان 🧠 خطور نکرده است !!!
با ادامه دادانش مشکلی ندارم منتها میخوام مطمئن شم که از ماینوکسیدیل خوب استفاده میکنم :( مارک خوب ا ...

دوستان اشتباه من رو تکرار نکنید  من ده سال بیشتره ماینواکسیدل میزنم  ولی به ساله دبکه کمش کرم فقط فقط موقعی که از حموم درمییام میزنم هفته دو دو باز اما کنارش یه شامپو عالی گیاهی ،چهل گیاه داره عالیه بدون سولفات و پارابن دارم میزنم معجزه کرده به همراه روغن کندوش اصل از یه عطاری خرید کردم شامپو و روغن قیمت مناسب خدا خیرشون بده چقدر هزینه مانوکسبدل کردم ولی العان دیگه ماینوکسیدلمم نمیزنم ریزش رو قطع کرده حتی رویش مجدد هم داره ،خودشون مشاوره هم دارن

این شماره عطاریه آنقدر فروش داره   فروش انلاینم داره

۰۹۰۲۶۷۴۴۶۳۲

دوستان اشتباه من رو تکرار نکنید  من ده سال بیشتره ماینواکسیدل میزنم  ولی به ساله دبکه کمش ...

سلام دوست عزیز لطفا صادقانه میگید واقعا شامپو تاثیر خودش داشته ؟تبلیغ نمیکنید که وحشتناک ریزش دادم 

2706