2726

همسرم بیماره تو روابط جنسی از بس دیر ازدواج کرده و خود ارضایی داشته رابطه جنسیش طول میکشه کلا ادم ترس از رابطه داره که اینهمه طول میکشه سوزش میگیره به هیچ وجه هم نمیخواد بپذیره که این یک بیماری است و همش منو مقصر دیرانزالیش میدونه و انقدر خود خواهه که میگه تو ادم ناتوانی هستی واسه همین من دیر ارضا میشم انقدر هم رفته این حرفا رو به خانوادش به دروغ گفته همه بهم میگن اخه تو که بیمار بودی چرا ازدواج کردی حتی مادر شوهرم هزار بار به شوهرم گفته این دختره مریضو ببر طلاق بده ولی من تا حالا نمیدونستم دیر انزالی هم یه نوع بیماریه الان اومدم اینجا نوشتم تا کسانی که مثل من بدون اطلاعن از طرف یه مرد ظالم کلاه سرشون نره که تو کم میاری تو سردی بدونن دیر انزالی طرفو تو روابط جنسی خسته و متنفر میکنه وقتی طرف یک ساعت سرویس بده خراب و بازیگر که نیست تحمل کنه بالاخره یه جایی زده میشه و متنفر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

😁معلومه شوهرت گرمه شماهم سرد

من خودم گرمم  قبل ازدواجم از شوهرم پرسیدم گفت گرمم اما سرده

کاش خجالت نکشیم ازگفتن این سوال قبل ازدواج چون نیاز جنسی واقعا  مهمه.

#همه چی آرومه ما چقدر خوشبختیم...برداشت آزاد همانا ترکیدن راهی که همه باید طی کنن.دوستام درخاست بدن.زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

عزیزم پیش مشاور برو

(((((📚🪞🤍روان شناس هستم🫂👩‍⚕️🦋))))) به دوستان نی نی سایت مشاوره داده میشود😉😍 بالاخره بعد از بیشتر از دو سال انتظار به ارزوم رسیدم خدایا صد هزار بار شکرت ۱۴ محرم . اول شهریور بی بی چک و ازمایشم مثبت شد خدایا به حق حسین نی نی ام سالم و سلامت بیاد بغلم و انشالله همه ی منتظرا صاحب اولاد شن دعا کنید لطفا سالم و سلامت دنیا اومدن نی نی ام 😍🥰 💚♡سخت معتقدم به جمله ی توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتما♡💚زندگی باید کرد... و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت غصه هم میگذرد پس به تن لحظه ی خود جامه اندوه مپوشان هرگز 😢🚫همیشه با خدا معامله کن اینجوری هم قشنگ تره و هم ارامشت بیشتره هر کاری میکنی نیتت خدایی باشه نه به خاطر آدما💋❤خدایا خودت بساز تو بسازی قشنگ تره
معمولا زود ار ض ا یی میگیرن با این اتفاق شوهرتو برعکسه😐

از بس دیر ازدواج کرده و خود ارضایی داشته به نظرم اینطوری شده الانم انقدر نمیاد سمتم تا من برم سمتش همش با خود ارضایی اموراتش میگذره بعد همش هم منو مقصر خود ارضاییش میدونه بسکه بد اخلاق و دیکتاتورم هست

2706