2410
2553
عنوان

نفرت زیاد از خواهرشوهر

907 بازدید | 42 پست

این بیشعور که همه باهاش دعوا کردن گفتن ما

مراسم نمیخایین حتی خانواده من حتی من که عروسم

دمه دیقه بمن پبام میده خسته ام کرده 

بعد کاش قیافشو ببینید شبیهه معتاداس 

دیشب به شوهرم گفتم بهش بگو کم مزاحم من بشع

بچه چبکارکنم خیلی دخالت میکنه همش میگه

تو نمیزاری مراسم داشته باشیم...

عروسیه خودته؟

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

عزیزم این دفعه که پیام دادن بگین به من ربطی نداره

(((((📚🪞🤍روان شناس هستم🫂👩‍⚕️🦋))))) به دوستان نی نی سایت مشاوره داده میشود😉😍 بالاخره بعد از بیشتر از دو سال انتظار به ارزوم رسیدم خدایا صد هزار بار شکرت ۱۴ محرم . اول شهریور بی بی چک و ازمایشم مثبت شد خدایا به حق حسین نی نی ام سالم و سلامت بیاد بغلم و انشالله همه ی منتظرا صاحب اولاد شن دعا کنید لطفا سالم و سلامت دنیا اومدن نی نی ام 😍🥰 💚♡سخت معتقدم به جمله ی توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتما♡💚زندگی باید کرد... و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت غصه هم میگذرد پس به تن لحظه ی خود جامه اندوه مپوشان هرگز 😢🚫همیشه با خدا معامله کن اینجوری هم قشنگ تره و هم ارامشت بیشتره هر کاری میکنی نیتت خدایی باشه نه به خاطر آدما💋❤خدایا خودت بساز تو بسازی قشنگ تره
بگو دوست ندارم برای خودمو شوهرم برای پدرمادرامون اتفاقی بیوفته که بداز مراسم یا داغدارشون بشیم یا مر ...

خداکنه فقظ خودش کرونا بیگره بمیره انقد ازش بدم میاد نفهمه

2714

عروسی داداشش😂وای پسردایی منم میگه عروسی نمیگیرم خاهراش میگن غلط کردی عروسی میخایم

#همه چی آرومه ما چقدر خوشبختیم...برداشت آزاد همانا ترکیدن راهی که همه باید طی کنن.دوستام درخاست بدن.زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

متوجه نشدم دقیقا چی گفتی ولی انگار میگه مراسم برگزار شه اصلا درک نمیکنم چطور تو این شرایط که در عرض ثانیه ویروس منتقل میشه دنبال مراسمن یعنی نمیترسن واقعا

جز راست نباید گفت ،هر راست نشاید گفت...شکوفه۱ بودم قبلا ولی دوس ندارم شکوفه۳ بشم

بلاکش کن راحت شو    من‌۴ساله عروسشونم فقط شماره ی مادرشوهرمو دارم... 🤦🏻‍♀️بقیه رو پاک‌کردم

قیافش هم به کسی ربطی نداره چجوریه

آنقدر که تورا میخواهم  بودن خودرا نمیخواهم  "D"
2706