2410
2553
عنوان

تعبیر این خوابم چیه... ترو خدا بیاید

118 بازدید | 12 پست

خواب دیدم رفتم سوریه بعد اونجا داعش حکومت میکرد بعد انگار قانونشون این بود که بعد از ساعت 10 شب کسی نباید بیرون بره 

بعد برادرم نمیدونست و رفت بیرون بعد تیرش زدن 

بعد من هرچی دنبال دکتر و اورژانس گشتم هیچکس نبود چون اونام باید برای اومدن مجوز میداشتن

بعد وسطای خوابم انگار توی افغانستان بودم 

خلاصه که یه جایی بود که داعش حکومت میکرد و من در به در دنبال دکتر بودم که ببرم بالا سر برادرم

تعبیرش چیه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم دیشب یه خواب بد دیدم خدایا خیلی میترسم

بنام خدایی ک انگار قاتل پدرشم حتی اگه بعضی حرفا باعث مرگ‌کسی بشه بازم اسمشو میذاری آزادی بیان؟ آینده قراره خوب بشه:) منم یه دوره ای به خودکشی فکر میکردم ولی الان میگم زندگی اونقدرام بد نیست ♡  دوس دارم تو زندگی بعدیم یه سنگ باشم .... ۷ تا گل و میلیون ها پروانه ...؛) 
2720
2714
قبلش نقی ندیده بودی

😂😂😂😂😂😂

یه روزی خدا دری رو به روت باز میکنه که جبران تمام درهای بسته‌ی زندگیت خواهد بود تو فقط به خدا اعتماد کن و بگو ❤️خدایا شکرت❤️

نگران وضعیت اینده نبودی اگه بودی این خواب به خاطر اونه نمیشه بیشتر بگم ممکنه بترکم فقط یک صدقه بده ضرر نداره 😊

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
نگران وضعیت اینده نبودی اگه بودی این خواب به خاطر اونه نمیشه بیشتر بگم ممکنه بترکم فقط یک صدقه بده ض ...

من توی دوست هام شمارو دارم 

ترو خدا لطفا توی خصوصی بگید بهم

خیلی استرس دارم