2733
2734
عنوان

الرژی نوزاد تروخدا کمک کنید .صورتش داغون شده

| مشاهده متن کامل بحث + 483 بازدید | 93 پست
اره میدونم مقصر شوهرمه هرچی گفتم نکن گفت‌خوبش میکنه من خیلی ناراحتی کردم دو‌سع بار بیشتر نزد تا دکتر ...

هیچ وقت دیگه این کارو نکنید هرچی که برای نوزاد وکودک باید استفاده بشه اصلا زیر بار نرید که از وسایلی که مربوط به بزرگسال برای کودک استفاده کنید

مردِ کوچکم روزی تکیه گاه  امنی برای یک زن میشوی شانه هایت  پناهگاه  میشوند ودستانت امنیت بخش  دستانی  دیگر ومن آن  روز مث  امروز و همیشه به  داشتنت افتخار میکنم‌و دختر قشنگ ترین ناز خداست و تجلی عشق و شاهکار خلقت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مال شرکتای مختلف رو امتحان کن ..من کرم ۴۰۰تومانی هم واسه سوختگی پای پسرم خریدم بیفایده بود ولی کالان ...

ی بار زدم خوب بوذ ولی بعدش دیدم باز برگشت حرات نمبکنم دیگه چیزی بزنم با چیزهای مختلف بدترش کردم

........(این نقطه ها پر از حرفه ک ناگفته ماند تا کوچک شد)
دخترمنم ۵ماهگی اگزماداشت بردم دکترپمادترکیبی دادتا۱بارزدم خوب شد درضمن آب وهوا هم تاثییرداره تواگزما ...

واقعا از زمانی ک اومدبم شهر دیگه بدتر شد

شیر اچ آ/ اپتامیل پپتی/آپتامیل پپتی جونیور

ایتا توی داروحونخ خا هست بگیر تست کن

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2738
پسر من شیر مادر می خورد از تولد اندازه ی سکه قرمز بود و جوش قرمز داشت این تا دو سه ماهگی داشت پخش م ...

عزیرم گفتم شیر خشک اپتامیل میخوره اونم از پروتیین گاویه شم ندارم بخاطر شیرشه

عزیزمن ببرش متخصص اطفال.مسافررت رفتی کرونا عیلی نداره ببریش پتخصص اطفال کرونائه؟ستا ماسک بزنید برید بچه من الرژی داشت وحشتناکه سرسری نگزر به خودت میای دوروز دیگه میبینی لب به شیر نمیزنه چون معده و نری و هرچیزی ک داشته داغون شده بخاطر الرژی.ببرش دکتر اپتامیل پپتی میده خودت نباید لب به هیچ پروتئین گاوی بزنی سویا نخور اجیل نخور شیر کره ماست بیسکوییت دوغ بستنی اینارو نخور ببرش متخصص بهت ی پماد دست ستز میده بزنی کامل خوب میشه فقط سریع بچه رو به ی متخصص برسون و جدی دگیر الرژی رو

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤
دکتر پوست به من گفت چون این قرمزی ها حساسیت به شیر هست در حیطه تخصص پوست ما نیست

اخه منم الرژی گرفتم ی وقت از من نگرفته باشه من بعد زایمانم الرژی شدید گرفتم

هیچ وقت دیگه این کارو نکنید هرچی که برای نوزاد وکودک باید استفاده بشه اصلا زیر بار نرید که از وسایلی ...

من کفتم اون احمق توجه نکرد تا دکتر گفت

عزیزمن ببرش متخصص اطفال.مسافررت رفتی کرونا عیلی نداره ببریش پتخصص اطفال کرونائه؟ستا ماسک بزنید برید ...

شیر خشک میخوره از شبر من نیست.ما اینجو تو خونه ایم توشهر ک نمیچرخیم برای اب هوا اومدیم بشدت اونجا گرم بود تو خونه خودمون هسیم

کدومش بهتره و وزنگیریش بهتره

به فکر وزنگیری نباش الان!

مسئله مهم رفع شدن الرژیه اش هست الان.

ضمن اینکه باید وسایل خوابش از پتبه و پشم و پر نباشه.

همش الیاف مصنوعی.

همه وسایلاشو با اب داغ و مایع بچه بشور خشک کن اتو کن..

بچه رو بوس نکنید

کولر روشن باشه بچه جلوش نباشه 

گرمش نکن لباس کم بپوشون.

عرق نکنه/یک روز در میون ببر حمام

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2706