2733
2734
عنوان

الرژی نوزاد تروخدا کمک کنید .صورتش داغون شده

| مشاهده متن کامل بحث + 483 بازدید | 93 پست
عزیزمزیر دوماه هس چیزی غیر شیر خشک نمیخوره

به مواد شوینده شاید حساسیت داره ..کلا خیلی دیر خوب میشن و باید بدونی خییلی درد داره طفلی ..ولی من هیچ پمادی به موثریع کالاندولا ندیدم ..من خودمم به زخم دستام میزنم سریع خوب میشه سریع سوزش و درد رو تموم میکنه

دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست...مولانا. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بابا بچه که آدم بزرگ نیست الکی دارو تجویز میکنید ببرید دکتر گناه داره 

نمیخواد ببره عزیزم

نگاه کن خودشم اسم شیر میگه ببینه کی تاییدش میکنه

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را
هردکتری دکتر نیس که.دکترشو عوض کنید ببرید متخصص الرژیه کودکان

شوهرم همیشه ب دکتر بردن سختشه الان جای هسیم دکتر خوب نزدیک نیس ی دکتر معمولی بردیم هیچ نظری نداشت میگفت هیچی نزنید خودش خوب میشه

........(این نقطه ها پر از حرفه ک ناگفته ماند تا کوچک شد)
2728
گفتم اگر تهران هستید دکترخوب برای آلرژی معرفی کنم حتما باید ببرید پیش دکتری که متخصص آلرژی هستند

حالا شوهرم رفت داروخونه شیرخشک ضدالرزی بگیره

بابا بچه که آدم بزرگ نیست الکی دارو تجویز میکنید ببرید دکتر گناه داره 

فقط شوهرم دو سه بار کرم خودش زد بقیش از مشاور پویت پرسیده بود

2738
ما اینجا ک اومدیم خونه داریم از خونه بیرون نمیایم مگر ضروری شهر دوممونه

اوهوم

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را
فقط شوهرم دو سه بار کرم خودش زد بقیش از مشاور پویت پرسیده بود

وای کرم بزرگسال رو صورت بچه زدید چه کاری آخه عزیزم

مردِ کوچکم روزی تکیه گاه  امنی برای یک زن میشوی شانه هایت  پناهگاه  میشوند ودستانت امنیت بخش  دستانی  دیگر ومن آن  روز مث  امروز و همیشه به  داشتنت افتخار میکنم‌و دختر قشنگ ترین ناز خداست و تجلی عشق و شاهکار خلقت
حتما دکتر عمومی؟! امکان نداره متخصص اطفال اینکارو انجام بده من متوجه شدم الرژیه اونوقت متخصص متوجه ...

دکتر خودش ک قبلا ک کمتر بود میگفت گرمیه چن‌بار گفتم شیرش عوض کنم گفت نمیخاد متخصص اطفال بود.ما کفتیم گرمب از شهر گرمسیر اومدیم ی شهر باهوای بهتر بدتر سد بهتر نشد

پماد هیدروکورتیزون زدی.  منم دخترم تو نوزادی اینجوری شده بود. دکترش داد. سریع خوب شد

خداجونم خیلی دوستت دارم مرسی که. پسرم صحیح و سالم اومد توبغلم. خودت مراقبش باش که بسلامتی بزرگ بشه و سالم و صالح باشه 
2706