2733
2739

داداشم با 43 سال سن امروز به خاطر کرونا بستری شده با 90 درصد درگیری ریه

توروخدا براش دعا کنید خدا به جوونیش و تنها دختر نوجوونش رحم کنه

هممون داغونیم

انشالله خدا شفاش بده نگران نباشید

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اللهم صل العلی محمد و آل محمد والعجل الفرجهم

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛

5 تا حمدم فرستادم

عزیزم براشون حمد خوندم ان شاالله شفای عاجل پیدا کنن

عزیزم  چرا زودتر  بستری نکردین چرا گذاشتین به 90 درصد برسه ؟

خدایا شکرت ❤️ مطمئن باش همون خدایی که یونس رو از دل ماهی نجات داد، خدای شما هم هست ، شما رو هم از غم و غصه نجات میده و دعایت را مستجاب میکنه❤
2738
عزیزم براشون حمد خوندم ان شاالله شفای عاجل پیدا کنن  عزیزم  چرا زودتر دیر بستری کردین &nb ...

دکتر احمقش گفت اکسیژنش نرماله نیاز به بتسری نیست.توو خونه تحت نظر بود تا دیروز که حالش بد شد

دکتر احمقش گفت اکسیژنش نرماله نیاز به بتسری نیست.توو خونه تحت نظر بود تا دیروز که حالش بد شد

عزیزم ان شاالله معجزه میشه شفا پیدا می کنه

خدایا شکرت ❤️ مطمئن باش همون خدایی که یونس رو از دل ماهی نجات داد، خدای شما هم هست ، شما رو هم از غم و غصه نجات میده و دعایت را مستجاب میکنه❤

عزیزم شما صبح برای من پیام گذاشته بودید ، من فقط از صبح تمام مدت سرکارم داشتم برای برادرت و برای خوشی دل خودت دعا می گردم 

لطفا حتما بیا خبر خوش به ما بده که حالشون خوب شده .... 🥺

عزیزم شما صبح برای من پیام گذاشته بودید ، من فقط از صبح تمام مدت سرکارم داشتم برای برادرت و برای خوش ...

سلام عزیزم.ممنون از محبتت.امروز روز هفتمه که توو ای سی یو هست.خداروشکر یکم بهتر شده و سطح اکسیژن بالا اومده ولی هنوز دکترش خیال ما رو راحت نکرده و میگه روزهای اینده مشخص میکنه بدنش رو به بهبود هست یا نه.لطفا براش دعا کنید

سلام عزیزم.ممنون از محبتت.امروز روز هفتمه که توو ای سی یو هست.خداروشکر یکم بهتر شده و سطح اکسیژن بال ...

👏🏻👏🏻خدا رو هزار مرتبه شکر من خیلی تو فکرتون بودم ، ممنونم خبر دادی و امیدوارم زودتر بیای خبر مرخص شدنش رو بگی 🌹🌹🌹

2706