2726
عنوان

خواهش می کنم بیایین

72 بازدید | 7 پست

سلام من عاشق یه پسر مذهبی شدم که خیلی مذهبیه حالا من چه جوری و چیو بهانه کنم که باهاش حرف بزنم 

آخه اصلا با نامحرم حرف نمی زنه و فقط موارد ظروری حرف می زنه ممنون میشم بگید 

اینم بگم که نوه خالمه 

کمکم کن یا رب 🥺 میخندم که دنیا به روم بخنده😀الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّد وَ آل مُحَمَّد وَ عَجّل فَرَجَهم🌼أللَّھُـمَ عَجِّلْ لِوَلیِڪْ ألْـفَـرَج به حق حضرت زینب سلام الله علیها🤲🕋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یکمی سخته اما قشنگه😍😂عشق منم مذهبیه با ی نگاه دلشو بردم😁 سوالات شرعی بهترین گزینه هست

چه جوری دلشو بردی خواهش می کنم بگو 😘

کمکم کن یا رب 🥺 میخندم که دنیا به روم بخنده😀الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّد وَ آل مُحَمَّد وَ عَجّل فَرَجَهم🌼أللَّھُـمَ عَجِّلْ لِوَلیِڪْ ألْـفَـرَج به حق حضرت زینب سلام الله علیها🤲🕋
چه جوری دلشو بردی خواهش می کنم بگو 😘

کار خاصی نکردم تو کوچه بود نگاش کردم اونم هی نگام میکرد تا اینکه عاشقم شد و الان باهمیم اما خب ی سری سختی ها داره مثلا بمن گفت باید چادر بپوشی و پوشیدم و...

اما خب نمیرسیم بهم🥺

کار خاصی نکردم تو کوچه بود نگاش کردم اونم هی نگام میکرد تا اینکه عاشقم شد و الان باهمیم اما خب ی سری ...

چرا عزیزم