2157
2106

من تجربه ندارم ولی خیلی شنیدم با دارو و مایعات خیلی خیلی زیاد رفع میشه جای نگرانی نیست 

حتما دکتر برو و استرس نداشته باش خیلی شنیدم اینطوری شدن و با تغذیه و دارو برطرف شده

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149
2050
اخه عفونت هم دارم برای اون چیکار کنم

خب عزیزم نمیشه امروز بری یه دکتر دیگه پنج شنبه هم بری پیش دکتر خودت

عفونت تو بارداری رو باید جدی بگیری و خیلی مهم

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم 
2143
ببینم از خانه بهداشت بپرسم میتونم پیش یه دکتر دیگع برم

اره حتما پیگیر باش سرسری ازش نگذر

انشاءالله که عفونتت زود برطرف شه و اب دور جنین هم نرمال شه

مایعات زیاد بخور حتما

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم 
1718