2733
2734
من جات بودم، فعلا تنها کمکی که به خودم میکردم این بود که اینجا تاپیک نزنم

ببیشترشون دوست دارن بهشون بگن وای گناه داره نگهش دارید😅البته استارتر رو نمیگم بقیه منظورمه. .یه بار به یکیش گفتم خوب سقطش کن اینقد ناراحتی چقدررر بهش برخورد که گناه داره گفتم خو پس تاپیک زدنت چییه😂

دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست...مولانا. 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

یکی تو نی نی سایت هست بچه دار نمیشه  دنبال بچه اس به سرپرستی بگیره ولی میگه تو پرورشگاه باید چ ...

اين پيشنهادها رو هيچ وقت نده

واقعا براي يه مادر سخته اين حرف رو بهش بزني

پناه میبرم به خدا از عـیبی که «امروز» در خود می بینم، و «دیروز»؛ دیگران را به خاطر هـمان عیـب؛ ملامت کرده ام ... محتاط باشیم؛ در «سرزنش»؛ و «قضاوت کردن دیگران». وقتی؛ نه از «دیروز او» خبر داریم؛ نه از «فردای خودمان» ... 💕
2731

منم 9 روزه پریودم عقب افتاده

فقط یکبار را ب ط ه داشتم جلوگیری هم طبیعی بود

من یه دونه پسر ده ساله دارم ولی هرگز به بچه بعدی فکر نمیکنم

5 تا

ولی الان نمیشه کاریش کرد گناه داره

تمام زندگیم مهرسام جانم
اين پيشنهادها رو هيچ وقت نده واقعا براي يه مادر سخته اين حرف رو بهش بزني

ولی خوب میخواد سقطش کنه 

کاربری سوممه از سال ۹۲ با نی نی سایت آشنا شدم، کاربری اولم(نیلوفرآبی) رو خودم خواستم تعلیق شه ولی کاربری دومم (کاریزما) رو به دلیل زدن حرف حق تعلیق کردن_من مبتلا به زیباترین بیماری جهان به نام سینستزیا یعنی حس آمیزی هستم، یعنی اعداد،حروف،کلمات و آدما هر کدوم رنگ و طعم و بوی خاص خودشونو دارن مثلا اسم نیلوفر برام سبز رنگ هست با صدای شرشر آب رودخونه عدد ۳ برام زرد رنگ هست و عدد ۷ سبز رنگ   ❤AMIR❤   پسر گلم زودتر به دنیا بیا و مامانی و بابایی رو حسابی خوشحال کن 😍 _ من تو این دنیا خیلی سختی کشیدم میشه برای خوشبختی و عاقبت بخیری یه صلوات بفرستید الهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم £ خدایا به امید خودت£ 
2738
پیش گیری داشتیم خیلی هم جدی نمیدونم چطوری دوباره حامله شدم

عزیزم بعضی رحم ها گرم و قویه

خودتو سرزنش نکن

منم خودم دومی رو با وجود پیشگیری و فقط یک رابطه باردار شدم. من تا مدتی تو شوک بودم که چی شده اصلا   

2706