2726

سلام خانم ها  خوبید 

امروز رفتیم برای مامانم واکسن بزنیم همه جا آسترازیکا بود میترسیم بزنیم بهش میگن لخته خون میاره آیا کسی زده؟

عشقم خدااااا. و همسرم. و دخترم. دوستتون دارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

استرا بزن

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
2728

استرازنکا خیلی ری اکشن های بدی داره ،،، 

فک کنم محصول مشترک انگلیس و ی کشور دیگس 

سینوفارم هم شنیدم خیلی ضعیفه 

البته اینا رو من از پدرم و خواهرم ک کادر درمان هستن شنیدم 

از آیینه بپرس....نام نجات دهنده ات را ..💎

الان یک میلیون دز واکسن استرازنکا از ژاپن وارد شده، برای رده سنی 30 تا 39 خیلی پرخطره، من بودم سنوفارم ترجیح میدادم که ماله چینه با عوارض خیلی کم و ایمنی حدود 80 درصد، استرازنکا تو خیلی از کشورها لغو شد بخاطر عوارض شدید بعد دوباره بهش تایید دادن. شوهر خالم زد سن 80بهش ساخت و دز دوم هم فاصله زمانی طولانی تری داره در این واکسن. 

آسترا برای خانم های جوان خوب نیست 

منم خیلی نگرانم که کدوم و بزنم 

‏یه بار موقع خداحافظی یکی بجای تعارفات معمول و ارزوی موفقیت؛   بهم ساده گفت: غمت کم... و این قشنگ ترین جمله ای بود که شنیدم...  

نزدن بهتر از زدنه چون واکسن بزنی و رعایت نکنی باز کرونا میگیری 

ای خدای مهربان چنانچه من؛ پدرم؛ مادرم؛ خانواده و نیاکانم با افکار رفتار و کارهایمان خواسته یا ناخواسته از بدو خلقت تاکنون سبب آزردگی تو شده ایم اجازه بده  آنها را پاک کنیم تصفیه کنیم رها بشیم و تمام اون کارهایی که باعث این موانع در زندگی من شده اند و انرژی ها و امواج منفی رو پاکسازی و تبدیل به نور خالص کن و همینطور میشود یا مبدل السیئات بالحسنات... خدایا دوستت دارم؛ متاسفم؛ منوببخش؛ متشکرم.... خدایا شکرت بخاطر شادی هایی که از راه میرسند💕
یعنی خطرناکه 

ااتفاقا تنها واکسنی هست که تا حالا هیچ عوارضی نداشته تو ایران ..ببین هر دو خوبن آسترازنکا تکنولوژیش پیشرفتس مثل مقایسه تلویزیون ال ای دی و سیاه و سفید...

معلما رو داشتن سینوفارم و برکت میزدن اعتراض کردن آسترازنکا میخوایم چون کارمندای بانکها رو قراره آسترازنکا بزنن. .خلاصه که یه شانسی آسترازنکا از دستش نده

دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست...مولانا. 
2706