2410
2553
عنوان

بیبی چکم منفی بود 😭😭😭😭 بیاین بگین امید داشته باشم یا نه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 219 بازدید | 37 پست
آخه اینجا دیدم بعضیا گذاشتن نتیجه گرفتن گفتم شاید هاله بندازه

من چهار روز قبل انداختم هاله انداخت 

اما چون آمپول زده بودم گذاشتم 

اما به خودتون استرس ندین صبر کنید موعد برسه 

زود گذاشتی  خدا به وقتش به همه اونی که صلاحمونه رو میده

ایندفه دیگه میزارم اگه پریم عقب افتاد میزنم😞😞😞

فندق کوچولوی مامان 😍 دلبرکم ❤ مهم نیست دختر باشی یا پسر، مامان و بابا همه جوره عاشقتن❤        تیکر و همینجوری آبی زدم هنوز جنسیت مشخص نیست🥰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من چهار روز قبل انداختم هاله انداخت  اما چون آمپول زده بودم گذاشتم  اما به خودتون استرس ...

آره ایندفه یکی دو روز بعد موعد میزارم

فندق کوچولوی مامان 😍 دلبرکم ❤ مهم نیست دختر باشی یا پسر، مامان و بابا همه جوره عاشقتن❤        تیکر و همینجوری آبی زدم هنوز جنسیت مشخص نیست🥰
چرا ناامید عزیزم تا خدا رو داری هیچ وقت ناامید نشو

آخه همسرم میگه اگه نبود بزارم عید اقدام کنیم😭😭😭☹️☹️☹️

2720
زود بیبی زدی احتمال بارداریت زیاده موعدت بزن

خدا کنه باردار باشم ، خیلی مشتاقم ، برام دعا کنین لطفأ😍😍

خو ناراحتی نداره بذار برا عید

نه عید آخه خیلی دیره😭😭😭😭

2714
اگر مشکلی ندارید  به خودت اینقدر استرس نده  استرس خیلی بده

نه آدم استرسی نیستم خداروشکر ، میذارم بگذره بعد میزنم

منم ۱۳روز از آمپول میگذره روز ۱۱بیبی زدم منفی بود دوروزه درد پری دارم ولی خدا کنه نشم😔

امپول زدی خواهشن اصلا از بی بی چک استفاده نکن صبر کن ۱۴ روز بعد ایوای مستقیم برو بتا بده باور کن برای من تا ۱۹ روز بع  ای یوای مثبت می شد بعد پریود می شدم

ولی این دفعه اصلا از بی بی چک استفاده نکردم ۱۴ روز بعدش ازمایش دادم مثبت شد خداروشکر 

زودی بی بی چک زدی عزیزم منم پنج روز قبل موعدم زدم منفی شد الان منتظرم موعدم بشه  ان شاءالله که بارداری عزیزم

آزمایش بده

🥰من امید دارم به خداوندی که مرا باعشق و علاقه آفرید😇
امپول زدی خواهشن اصلا از بی بی چک استفاده نکن صبر کن ۱۴ روز بعد ایوای مستقیم برو بتا بده باور کن برا ...

البته من ۱۴ روز بعد ایوای ازمایش خونم مثبت شد که می شد ۱۶ روز بعد از امپول 

امپول زدی خواهشن اصلا از بی بی چک استفاده نکن صبر کن ۱۴ روز بعد ایوای مستقیم برو بتا بده باور کن برا ...

چشم ولی آی یوآی نکردم آمپول اچ ام جی ۴پریود ودوتا آمپول اچ سی جی ودوتا فولی ۱۳و۱۸روز  ۹پری

من این امضارو از یه کاربر برداشتم عالی بود جان مادر نمی آیی؟؟چین های پیشانی مادر به تعداددلخواهت نرسیده؟؟جان مادر......میدانی تصمیم دارم وقتی به دنیا آمدی یا حتی در دلم جوانه زدی و کلبه ی احزانم را گلستان کردی چه صدایت کنم؟(ستیا.محمد)جان مادر راستی  جایت خوب است.دلت برای نوازش های مادرانه تنگ نیست که نمی آیی؟جان مادر جان جانانم چه لذت بخش است وقتی حس میکنم تو هستی ودست روی شکمم بگذارم ..وبگویم جان مادر.عشق مادر خانه سوت وکور است نمی آیی ؟؟چه زیباست در جمع باشم وتو فریاد بزنی مامان وبگویم جان مادر خدا در نزدیکی توست؟؟؟اگر دیدی یا صدایی از او شنیدی بگو مادرم منتظر من است .اجازه بگیر وبیا به درونم تا از درونم تا وجودم و قلبم برایت آشیانه بسازم تا آرزوی عشقم برآورده شود وبابای تو شود راستی جان مادراز الان باید بگویم باید به همسرم باباجون بگی جان مادر پیشانیت را بوسیدن آرزویم شده وقتی که بدنت چند روز شسته نشده باشد و بوی شیر بدهی ولباس نوزادی به تن کنی دلم می خواهد ماچی  از بین دوابرویت بزنم وبگویم خدایا شکر .آخ که قلبم تیر میکشد به آن لحظه فکر میکنم.تنم می لرزد.من دوستت دارم حتی الان که ندارمت. من عاشقت هستم جان مادر .مرا رها نکن از این همه گریه های شبانه خسته شده ام  دیگر توانی برایم نمانده !!!!تورا میخوام جان مادر
زودی بی بی چک زدی عزیزم منم پنج روز قبل موعدم زدم منفی شد الان منتظرم موعدم بشه  ان شاءالله که ...

انشالله دوتامون باردار باشیم خیلی دلم میخواد بچه دار شم خدا کمکون کنه الهی

2706