2726
عنوان

بچه ها بیاید ی حرفایی فکرمو درگیر کرده .خوابم نمیبره شبا

| مشاهده متن کامل بحث + 1143 بازدید | 79 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بابا بیخیال اون مرد ،خدابیامرزش

خدایا من را اَبزاری از آرامش قرار بده وقتی تنفر هست بگذار عشق بکارم. وقتی آسیب هست ببخشم. وقتی ناامیدی هست امیدوار باشم. وقتی تاریکی هست نور داشته باشم. وقتی غم هست لذت داشته باشم. ای با جلال و باشکوه به من آنگونه عطا کن تا بیش از آنکه تسلی بخواهم تسلی بخش باشم. تا آنقدری که دوست دارم دوست داشته شوم. چون با از دست دادن  به دست می آوریم. با بخشیدن بخشیده می شویم. و با مُردن به زندگی ابدی می رسیم  #فرانسیس_آسیزی  
2728

شاید عذاب وجدان داشت یا افسرده شده بود با سرعت رفت که بره ....

اگه دوستت داشت هیچوقت به منظور اینکه دوباره خیانت کنه این حرف و نمیزد میتونست دوباره یواشکی این کار و کنه ....

بعضی ها کار اشتباهی میکنن خودشون هم خودشون و نمیبخشن ....

روحش شاد 🙏🙏😔

اگه خودت خونه زندگی داری ازدواج نکنی راحت تری .من هیییچی نداشتم همه چی رو پدر شوهرم ازم گرفت حتی وسا ...

منم هیچی‌ندارم.خونه پدرمم.من چیزی ب‌اسم‌شوهرم‌نبود.همه چی ب نام‌پدرشوهرمه.ولی رابطم‌باشون عالیه.همینکه‌دخترم خانوادع پدریشو‌دارع خوبه..ک‌حس نکنه بی کس هست.

آب طلب نکرده همیشه مراد نیست، گاهی بهانه ای است که قربانی ات کنند...
تو که تا همین چند روز پیش شوهر داشتی؟

اگر با دیدن هر بی عدالتی بدنت از خشم به لرزه می افتد ، پس یکی از رفقای من هستی.⁦✌️⁩ رهبران بی رحم تعویض می شوند تا رهبر دیگری بی رحم    شود!
من کلا ادم حساسی .خیلی این چیزا برام مهمه .خیلی بهش فک میکنم 

خود آزاری داری ؟ ول کن بره بابا

خدایا من را اَبزاری از آرامش قرار بده وقتی تنفر هست بگذار عشق بکارم. وقتی آسیب هست ببخشم. وقتی ناامیدی هست امیدوار باشم. وقتی تاریکی هست نور داشته باشم. وقتی غم هست لذت داشته باشم. ای با جلال و باشکوه به من آنگونه عطا کن تا بیش از آنکه تسلی بخواهم تسلی بخش باشم. تا آنقدری که دوست دارم دوست داشته شوم. چون با از دست دادن  به دست می آوریم. با بخشیدن بخشیده می شویم. و با مُردن به زندگی ابدی می رسیم  #فرانسیس_آسیزی  

حالا من فکر کردم میخواد اون خانم رو بیاره پیش خودتون با هم زندگی کنید !

در هر خال اگر تاپیکتون راسته ببخش

همین

اگر با دیدن هر بی عدالتی بدنت از خشم به لرزه می افتد ، پس یکی از رفقای من هستی.⁦✌️⁩ رهبران بی رحم تعویض می شوند تا رهبر دیگری بی رحم    شود!
ولی من خییییلی زجر کشیدم و اذیت شدم وقتی فهمیدم روزی چند ساعت با هم حرف میزدن و من بی خبر از همه جا ...

قطعا باید یه روز پیش خدا جواب پس بده. برا همچین ادمی نه غصه بخور، نه ببخشش، و نه عذاب وجدان بگیر... و نه بهش فکر کن.  اون به سزای اعمالش رسیده. فقط تو داغون میشی بافکر به گذشته

ببخشید شما اونقدی میدونی که لو رفت!! دیگه نمیدونی چیا بوده و چی ها شده و با کیا بوده...

ادم خوب هرگز خیانت نمیکنه. خدا خائن ها رو دوست نداره.

کارش رو کوچیک جلوه نده حالا که مرده.

اتفاقا دقیییقا به همون کاراش به خیانتش فکر کن.

خدا یبار دوبار ده بار فرصت میده به بنده هاش.بعدش رسوا میکنه  مطمین باش اگر بار اولش بود دستش برات رو نمیشد. ببین بارها خیانت کرده که  خدا رسواش کرده پیشت

فِک کردی بچه زرنگِ طَییییرووونی؟؟؟ آره؟؟؟؟ طَیییییرونی؟؟؟؟ آره؟؟؟؟
2706