2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

بچه شیرخوار خیلی سخت میدن 

اگه بچه بزرگتر بخاید زودتر میتونید بگیرید 

و یه اماری تو تی وی می‌گفت تعداد کسایی که ثبت نام کردن برای نوزاد از نوزاد هایی که داریم بیشتره 

اگه مقدوره براتون ۵ سال به بالا بگیرید

این تیکر هم تموم شد من به اونی که ارزو شو داشتم رسیدم منم مامان شدم دقیقا ماه آخر قرارم با خدا زمانی که فکرش رو هم نمیکردم متن زیر ماله تیکر قبلی هست میزارم بمونه تا همیشه یادم بمونه ....انشالله تا آخر این تیکر منم مامان میشم..خدایا ازت خواستم تا شب قدر سال دیگه حاجتم و بدی و با نوزاد کوچولوم یا نوزاد تو شکمم بیام تو مراسم احیا بشینم دست به دعا بردارم برای سلامتیش خدایا بد قولی نکنیا من منتظرشم دیگه داره کم کم طاقتم طاق میشه...مگه خودت نگفتیاز هرکسی به اتدازه تواناییش امتحانش میکنی ؟ ینی فکر میکنی بیشتر از این توان دارم نه خدا من خیلی ضعیفم... هرکی امضام و خوند واسه حاجتم یه صلوات مهمونم کنه...

دوسالع بگیرین.بچه زیر ۵ یا۶ سال اصلا چیزی راجع ب گذشتع تو‌ذهنش نمیمونه.پس وقتی بگه بابا و.مامان‌دیگه فک.میکن‌پدرمادرشین

آب طلب نکرده همیشه مراد نیست، گاهی بهانه ای است که قربانی ات کنند...
اره واقعا مسخرن.این همه بچه اونجاس هم اونا خوشبخت میشن هم یه زوج.مریضن انگار الکی لفتش میدن

مریض نیستن بچه ها را می‌گیرم، بعد که تربیت سخت میشه ممکنه پشیمون بشن، به این خاطر میگن خونه به نامش کنید که  یعنی دیگه این بچه برای شماست 

2706