2410
2553

دیگه ماشالله بس که تاپیک زدم همه می دونن کرونای شدید داشتم و بیمارستان بستری بودم ، الان بعد از یکماه و خورده ای دارم می رم سر کار ، اضطراب شدید دارم ، یک ساعت تنها باید رانندگی کنم فقط تا اونجا ، بماند که ریه هام هنوز کامل بهبود پیدا نکرده و اونجا هم گچ کاری می کنند ، 

بیشتر برای اون زمان تنهای رانندگی نگرانم به نظرتون می تونم 🥺🥺🥺

یعنی من آدمی بودم که می‌ شد از صبح شش صبح تا ۱۱ شب پای کار واستم 

الان دستام از اضطراب می لرزه 😔😔😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

منم فعلا تو قرنطینه هستم این استرسهارو منم دارم برای بعد قرنطینم واقعا سخته  ،  من تو محیط شلوغ کار میکنم  و استرس اینو دارم که دوباره مبتلا شم  با وجود اینکه اینهمه رعایت میکردم اما مبتلا شدیم  الان استرس دوباره مبتلاشدن بعد کارو دارم

ای بابا اینم یه مریضی بود تموم شد استرسو بذارر کنار

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2714
اروم باش حتما میتونی ، به این فک کن اگه یه درصد حالت بد شه زنگ نیزنی اورژانس 

محل کار همسرم تقریبا نزدیکه ، همش فکر می کنم اگه حالم بد شه میاد کمکم ... 

الان درد و اینا هم ندارم دیروز از عصر خیلی داشتم امروز از صبح ندارم ، فقط اضطراب شدید دارم 

عزیزم افسردگی از عوارض کروناست  جدی بگیر

روان درمانگر دارم گرچه که شش ماهه روان درمانی مو قطع کردم ولی روان درمانگرم تو دوران کرونا جویای حالم بود و بهم گفت .... 

می دونم که احتمالش زیاده بگیرم 

روان درمانگر دارم گرچه که شش ماهه روان درمانی مو قطع کردم ولی روان درمانگرم تو دوران کرونا جویای حال ...

چند درصد ریه تون درگیر بود؟ چقدر طول کشید تا خوب شدید

برادرم امروز با 90 درصد درگیری بستری شده خیلی حالمون بده  

چند درصد ریه تون درگیر بود؟ چقدر طول کشید تا خوب شدید برادرم امروز با 90 درصد درگیری بستری شده خیلی ...

90 درصد ؟؟؟؟ چطوری عزیزم متوجه نشدید ؟؟؟؟ من با ۵۰ درصد دیگه نفس نمی تونستم بکشم ، یک شب که هوشیاریم رو کامل از دست داده بودم ؟؟؟؟ 

یعنی علایمی نداشتن ؟؟؟ 

90 درصد ؟؟؟؟ چطوری عزیزم متوجه نشدید ؟؟؟؟ من با ۵۰ درصد دیگه نفس نمی تونستم بکشم ، یک شب که هوشیاریم ...

والله همه به ما میگن اشتباه می کنید 90 درصد نیست ولی سی تی گرفتن و خواهرم سی تی رو دیده و میگه همه ریه سفید بود جز یه لکه کوچیک.دکترش هم تعجب کرد که با این سطح درگیری برادرم هوشیاره و حرف میزنه. میگه توان بدنیش تا الان نگهش داشته.و شایدم معجزه