2726
عنوان

ناهار پیشنهاد بدین

133 بازدید | 13 پست

چیزی ب ذهنم نمیرسه

﷽‌من خوבمم ..نـہ تنـבیسے از اونچـہ ڪ בیگراט می‌پسنـבט .. نـہ تقلیـבے از اونچـہ ڪ بهش باور نـבارم .. من با تمام کم و کاستیا خوבمم ـ‌ٖؒ

من میخواستم ابگوشت بپزم فعلا که در بیمارستان بسر میبرم مشخص نیست کارم کی تموم بشه 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

کوکو سبزی 

کوکو سیب زمینی 

شامی با برنج 

قیمه بادمجون 

قورمه سبزی 

آبگوشت 

فلافل 

پلو مرغ 

جوجه دیگی 

تاس‌کباب 

میرزا قاسمی 

کشک بادمجون 

باقالی پلو 

عدس پلو 

ته چین مرغ 

آش 

سوپ 

کوکوی مرغ 

املت 

منم نمیدونم کدومو درست کنم حوصله هم ندارم😐

این تیکر هم تموم شد من به اونی که ارزو شو داشتم رسیدم منم مامان شدم دقیقا ماه آخر قرارم با خدا زمانی که فکرش رو هم نمیکردم متن زیر ماله تیکر قبلی هست میزارم بمونه تا همیشه یادم بمونه ....انشالله تا آخر این تیکر منم مامان میشم..خدایا ازت خواستم تا شب قدر سال دیگه حاجتم و بدی و با نوزاد کوچولوم یا نوزاد تو شکمم بیام تو مراسم احیا بشینم دست به دعا بردارم برای سلامتیش خدایا بد قولی نکنیا من منتظرشم دیگه داره کم کم طاقتم طاق میشه...مگه خودت نگفتیاز هرکسی به اتدازه تواناییش امتحانش میکنی ؟ ینی فکر میکنی بیشتر از این توان دارم نه خدا من خیلی ضعیفم... هرکی امضام و خوند واسه حاجتم یه صلوات مهمونم کنه...
قرمه سبزی، قیمه، خورشت اسفناج، بیج بیج، کباب تابه ای، لوبیا پلو، زرشک پلو مرغ، ته چین، اکبر جوجه، چل ...

بیج بیج چیه

این تیکر هم تموم شد من به اونی که ارزو شو داشتم رسیدم منم مامان شدم دقیقا ماه آخر قرارم با خدا زمانی که فکرش رو هم نمیکردم متن زیر ماله تیکر قبلی هست میزارم بمونه تا همیشه یادم بمونه ....انشالله تا آخر این تیکر منم مامان میشم..خدایا ازت خواستم تا شب قدر سال دیگه حاجتم و بدی و با نوزاد کوچولوم یا نوزاد تو شکمم بیام تو مراسم احیا بشینم دست به دعا بردارم برای سلامتیش خدایا بد قولی نکنیا من منتظرشم دیگه داره کم کم طاقتم طاق میشه...مگه خودت نگفتیاز هرکسی به اتدازه تواناییش امتحانش میکنی ؟ ینی فکر میکنی بیشتر از این توان دارم نه خدا من خیلی ضعیفم... هرکی امضام و خوند واسه حاجتم یه صلوات مهمونم کنه...
قرمه سبزی، قیمه، خورشت اسفناج، بیج بیج، کباب تابه ای، لوبیا پلو، زرشک پلو مرغ، ته چین، اکبر جوجه، چل ...

مرسی کباب تابه ای میزارم🙏🧡

﷽‌من خوבمم ..نـہ تنـבیسے از اونچـہ ڪ בیگراט می‌پسنـבט .. نـہ تقلیـבے از اونچـہ ڪ بهش باور نـבارم .. من با تمام کم و کاستیا خوבمم ـ‌ٖؒ
کوکو سبزی  کوکو سیب زمینی  شامی با برنج  قیمه بادمجون  قورمه سبزی  آبگ ...

مرسی آره حسش نیس مخصوصا این ساعت صبح🙂

ساندویچ مرغ سالاد ماکارانی هویج پلو ورقه ماهی پلو  میرزاقاسمی کشک بادمجون کلم پلو

مرسی عزیزم

من میخواستم ابگوشت بپزم فعلا که در بیمارستان بسر میبرم مشخص نیست کارم کی تموم بشه 

انشاءالله ک خیره

انشاءالله ک خیره

تازه واکسن کرونا زدم نوبت نوار عصب و سنو هم دارم خسته شدم از بس نشستم 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
بیج بیج چیه

گوشت چرخ کرده رو تو پیاز داغ تفت میدی و نمک و زردچوبه... میزنی، من یکم زعفرون و یکم آب نارنجم میزنم، اگه دوس داری یکم سیب زمینی نگینی سرخ میکنی آخر بهش اضافه میکنی، تمام، با برنج 

کوکو سبزی  کوکو سیب زمینی  شامی با برنج  قیمه بادمجون  قورمه سبزی  آبگ ...

خدا خیرت بده میخاسم کباب تابه ای بزارم کامنتتو دیدم هوس شامی کردم زنگ زدم‌مامانمم گفت هوس کرده دیگه بیشتر درست کنم.

میدونم خیلی پیچیده شد🙂میگم ینی دعای خیر مادرمو برام خریدی🙏🧡

تازه واکسن کرونا زدم نوبت نوار عصب و سنو هم دارم خسته شدم از بس نشستم 

مادر منم دو روزه زده خدا سلامتی بده ب همه