2737
2734
عنوان

دخالت مادرشوهر

336 بازدید | 24 پست

با مادرشوهر و جاری تو یه ساختمون هستیم این خیلی مشکل ساز نیست اما اینکه شوهرم سر هر بحث کوچیکی به مادرشوهر زنگ میزنه اعصاب خورد کنه. پریروز حرفم شد با شوهرم؛ زنگ مادرشوهرم زد و منم زنگ مامانم و بالاخره دعوا صاف شد؛ دوباره دیروز حرفمون شد منم صدامو بالا بردم رو شوهرم؛ مادرشوهرم از پایین صدا بلند کرد حیف دانشگاهی که شما رفتید به خاطر بچه تون زندگی کنید... شوهرم بدون اینکه من چیزی بهش بگم خودش به مامانش زنگ زد گفت به شما ربطی نداره و بعدش مادرشوهرم زنگید عذرخواهی کرد و شوهرم هم گفت ببخشید. نمی‌دونم واقعا مادرشوهر رو ببخشم و بی خیال شم و یا دیگه باهاش سنگین بشم. اگرچه که میدونم مسئله اصلی از شوهر خودمه که دخالتش میده و نمی‌دونم چی کارش کنم

مشکل اصلی زندگیت شوهرته 😐😐😐😐دهنش رو بایددوخت

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹

مشکل از شوهرته 

هنوز بچه ننه هست و نمی تونی خودش از دست مشکلاتش بر بیاد 

بعد یه دعوای کوچیک که زنگ زدن نداره 

حرمتا و پرده بینتون رو از بین نبرید 

قبل از اینکه امضام رو بخونی یه حمد و صلوات مهمونم کن🌱🍃کنکوری ۱۴۰۰اگر موفق شدی راهنماییم کن چطوری موفق بشم .🙏🏻🙂می خوام یه دختر گوگولی باشم که شبا عروسکاش رو می گیره تو بغلش می خوابه 🙂 می خوام بچه باشم تو جامعه ای مشکلات دوبرابر سنمن .آقا من دلم می خواد دختر خونه باشه بچه خونه باشم نه زن خونه 🙂می خوام دغدغم باشه تموم شدن چیپسم و کیک خامه ای هام 😅نه جواب ندادن و نگرانی از ترک کردن کراشم 😶💔 آقا من می خوام جوراب گل کلی بپوشم موهام خرگوشی ببندم بپرم تو آغوش داداش و خانواده ای که هرگز بغلم نکردن 🤦درد می دونی یعنی چی ؟اون قدر نقطه خالی داشته باشی که نمی تونی برای پر کردنشون توازن برقرار کنی 😇امیدوارم حال همه خوب باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شوهرت باید یاد بگیره بزرگترا رو نکشه وسط ، اونا حساسن خسته ان حوصله ندارن سنی ازشون گذشته ... استرس میگیرن وقتی دعوای بچه شون رو میبینن و ناخوداگاه واکنش نشون میدن

عجب 

حیف دانشگاهی که رفتید ببخشید اسی خندم گرف😅یواشتر دعوا کنید خب

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2738
خوب راست گفته.از قرار زیاد دعوا میکنین.بچم که هستین سر هرچیزی زنگ میزنین ماماناتون.به اون بچه رحم کن ...

شوهرم سر هر چیز بیخودی اول معرکه می گیره بعد زنگ این و اون میزنه. 

حرف بدی نزده جای من بودی چیکار میکردی یه مادرشوهر خل و چل دارم دعوامون میشد میپرید بالا اخه به توچه فضول 

یه بارم خواهراش اومدن بالا سرمون ریختن نمیدونم چطور به خودشون اجازه میدن دخالت کنن ولی خوب ما هیچوقت خودمون به خونواده هامون نمیگیم بیان.

گناه من سادگی بود .
شوهرم رو چی کارش کنم؟ گفتم بهش میگم اگه یه بار دیگه مامانتو خبر کنی باید خونه مونو عوض کنیم. خوبه؟

خب اونم میگه از این خبرا نیست

بهتر بحث و جدل رو کم کنی 

چرا انقدر تشنج تو خونتون هست با وجود یک بچه؟

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
شوهرم سر هر چیز بیخودی اول معرکه می گیره بعد زنگ این و اون میزنه. 

اسی خوندم تاپیکتو مشکل اول شوهرته ک خاله زنکی رفتارمیکنه بعد هم شما...چون شمام داری ب خاله زنکی شوهرت روی خوش نشون میدی...

یبار ک دعواتون شد بیخیال بلش جواب نده تااون زنگ نزنه ب اینو اون...

کاربری سوممه😐🔪 خدابعضی از نی نی سایتیارو افرید تا بقیه رو بترکونن..خداقوت پیغمبرای سایت😑💪راستی تیکر عروسیمه 🚶🚶انقد ک من منتظر عروسیم بودمو هی کنسل شد اگ همونو حامله میشدم تااالان چهارپنج تا زاییده بودم😑🤦❤️دعا کنید پولمون جور بشه برای خونه 😢💔  خونه رو بالاخره باهر سختی بود گرفتیم🤩 دعا کنید شریک مون پول بده خیر ندیده😩 من ب دعای نی نی سایت یا ایمان دارمʚ😍ɞ بالاخره۳۰مهر۱۴۰۰ عروسی مونو گرفتیم و با تموم خوشی ها و ناخوشی ها گذشت💜 مرسی از همه اونایی که این مدت پیگیرم بودن💜💜 🙂❤️❤️ محمدرضا و نورای عزیزم بچه های قشنگم امروز فهمیدم مامانی پلی کیستیک داره باید دارو بخوره من به عشق اومدنتون تو دلم میرم دنبال دوا درمون....ولی خواهشا از خداجون بخواین زودی بیارتون تو دلم😍😍😍 مامان و بابا منتظرتونه 🙈😉🥰❤️❤️ کاشکی این ماه میشد منم تاپیک بزنم که باردار شدم💔 با دعای نی نی سایتیا عروسیمو گرفتم خونه رو اجاره کردیم تازه شریکمون بالاخره بعد ۳ سال پولمونو داد.❤️خدایا من عیدی عیدفطرمو ازت یه نی نی سالم میخوام🥺😅❤️ مطمئنم منو دست خالی از مهمونیت برنمیگردونی!!!به حق این روزای ماه رمضون دامن همه منتظرا رو سبزکن🌷🌷خداجون عیدفطر بعد اینک از نماز برگشتم بی بی چکمو ک دیدم هاله داده خوشحال شدم فک کردم عیدیمو دادی منتظر موندم دوباره روز بعد بی بی زدم خط افتاد گفتم حتما مامان شدمو و عیدیمو ازت گرفتم اما درکمال ناباوری دیدم پریود شدم همون لحظه😔💔 ..خدایا آرامش میخوام..ازت میخوام گناهمو ببخشی🥲💚
2706