2733
2739

این ماه عوض پریودی چهار تا لک قهوه ای دیدم کم بودم روی نوارم دیده نمی شد بعدم پاک شدم الانم بعد ۴ روز رفتم ازمایش دادم شنبه یک بی بی گذاشتم منفی شد صبحم یکی گذاشتم هیچی نشون نداد دلم زدم دریا برای ارامش خودم با این که می دونم منفیه ازمایش دادم برام دعا کنید جواب منفی شنیدم زیاد ناراحت نشم شیش ساله منتظرم  

زندگی یک بازیه ومن برای برد بازی می کنم ....  

انشالا خیره

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیز انشاالله بارداری برای خدا کاری نداره 

منفیم بود فدای سرت من چند ماه پیش یه تا بی بی مثبت داشتم صد در صد گفتم باردارم رفتم ازمایش 

زنگ زدن گفتن منفیه باورم نمیشد 

ولی خب من بچه نمیخوام

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔

چرا اینقدر ناامید؟؟؟؟؟؟؟؟ به خودت انرژِ مثبت بده برای نی نی ات نامه بنویس ک زود بیاد و ذهنتو رها کن ان شالله که خبر خوشی میگیری از ازمایشت

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...
2738
خدا بهمون نظری بکن و بچه سالم و صالح به شما و به من بده  منم ۶ سال منتظرم 😟

خیلی سخته انتظار اخرش باید ازمایش می دادم خودم ارامش پیدا کنم فکرم همش در گیر بود دیگه مثل همیشه می گن منفیه راحت می شی بهتر از بلاتکلیفی موندم چرا لکه بینی داشتم

عزیز انشاالله بارداری برای خدا کاری نداره  منفیم بود فدای سرت من چند ماه پیش یه تا بی بی مثبت ...

۶ ساله ۳ بار ای وی اف کردم این قدر دارو وامپول زدم که نگو

چرا اینقدر ناامید؟؟؟؟؟؟؟؟ به خودت انرژِ مثبت بده برای نی نی ات نامه بنویس ک زود بیاد و ذهنتو رها کن ...

خدا کنه ولی فکر نکنم بی بی منفی بود البته خدا شکر این دفعه به کسی نگفتم به شوهرمم گفتم بی بی منفی بوده 

۶ ساله ۳ بار ای وی اف کردم این قدر دارو وامپول زدم که نگو

منم ۸ سال نداشتم تمام راههای بارداریو به اضافه ای وی افو رفتم دیکه خدا طبیعی داد الانم جلوگیری میکنم با اینکه میدونم محاله که بشم 

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
خدا کنه ولی فکر نکنم بی بی منفی بود البته خدا شکر این دفعه به کسی نگفتم به شوهرمم گفتم بی بی منفی بو ...

از عدم خدا وجود میسازه خودتو بسپر بهش ناامیدی از شیطانه امیدوارم برات بهترینها اتفاق بیافته

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...
منم ۸ سال نداشتم تمام راههای بارداریو به اضافه ای وی افو رفتم دیکه خدا طبیعی داد الانم جلوگیری میکنم ...

واقعا چطوری طبیعی باردار شدی منم دیگه همه چی رها کردم سپردم به خودش هر چی صلاحه خودش بهتر می دونه 

از عدم خدا وجود میسازه خودتو بسپر بهش ناامیدی از شیطانه امیدوارم برات بهترینها اتفاق بیافته

ممنون مهربون   

2706