2737
2734

سلام دوستان 

من و خانواده ام تو دو تا شهر مختلفیم 

تقریبا دو ماهه عروسی کردم 

همیشه توهم این موضوع رو دارن ک خانواده شوهرم برامون تصمیم میگیرن 

چندین بار از زمانی ک عقد کردم اگ شوهرم تصمیمی گرفته گفتن تاثیر پدر مادرشه در حالی ک من میدونم اینجوری نیست 

از این بیشتر زورم میاد ک جلوی خواهر برادر مجردم میگن و این باعث میشه اونا هم ب خودشون اجازه بدن هر حرفی بزنن 

خیلی زورم میاد ک فکر میکنن شوهرم از خودش اراده نداره مگه بچه اس

ما تصمیم داشتبم اخر هفته بخاطر بیماری شهر خانواده ام نریم 

اونا هم زنگ زدن دعوا ک خانواده شوهرت بهش گفتن نرو 

منم کلی اعصابم خراب شد 

ب شوهرم گفتم زنگ بزنه مادرم امروز

محترمانه بهش بگ چرا فک میکنید من از خودم اراده ندارم و یکی دیگ باید برام تصمیم بگیره مگ من بچه ام 

حداقلش اینه ک دیگه این حرفو نزنن 

اینقد اینو گفتن دیشب هواهر کوچیکم ب خودش اجازه داده میگ ک تو از کجا میدونی شاید وقتی سر کاره پدر مادرش بهش زنگ میزنن تو گوشش میخونن🙄🙄🙄

چقدر بد که اینارو به شوهرت انتقال دادی!

واقعا نمیدونی اینا چیزایی نیست که بری بزاری کف دستش

شما باید روابط رو مدیریت کنی 

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چرا به شوهرت گفتی؟؟؟ ببخشید خیلی جوگیری اونا خونواده تن درسته رفتارشون درست نیست

چون تازه وارد خانواده همسرش شده نمیدونه که خانواده خودش مهم تره 

هنوز داغه نمیدونه🤦🏻‍♀️

چقدر بد که اینارو به شوهرت انتقال دادی! واقعا نمیدونی اینا چیزایی نیست که بری بزاری کف دستش ...

چطور مدیریت کنم 

از دستم دراومده دیگ 

آخه بخدا خیلی از طرف خانواده ام تحت فشارم همیشه 

ب نظر شما چکار کنم؟؟؟؟؟؟

2738
چون تازه وارد خانواده همسرش شده نمیدونه که خانواده خودش مهم تره  هنوز داغه نمیدونه🤦🏻‍♀️

دقیقا اوج بی سیاستی شو نشون داده الان داغه فکر میکنه همیشه زندگی با شوهرش همینجوریه از کجا معلوم بعدا شوهرش همینا رو بهونه ی دعوا نکنه و با خونواده ش بد نشه

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨
چطور مدیریت کنم  از دستم دراومده دیگ  آخه بخدا خیلی از طرف خانواده ام تحت فشارم همیشه&nb ...

شما اشتباه بزرگی کردی عزیزم 

خیلی خیلی بد که روابط همسرت و خانوادتو خراب میکنی 

و بعدش عواقبش برای خودته 

میتونه با خانوادت قهر کنی یا جدی صحبت کنی اما نه با اطلاع همسرت

هنوز اول راه خراب کردی این روابط رو

شما اصلا و ابدا مشکلات خانوادگیت رو نبلید مطرح کنی تو خونه چون باعث صمیمیت شما و همسرت نمیشه

چون تازه وارد خانواده همسرش شده نمیدونه که خانواده خودش مهم تره  هنوز داغه نمیدونه🤦🏻‍♀️

آخه جلو اون زنگ میزنن با من دعوا میکنن 

کلی اعصایمو خورد میکنن 

اونم متوجه میشه ک عصبیم

شما اشتباه بزرگی کردی عزیزم  خیلی خیلی بد که روابط همسرت و خانوادتو خراب میکنی  و ...

آره درست میگید من روابطو بد کردم 

چون همیشه اعصابمو خراب کردن کسی نبود باهاش درد و دل کنم 

حالا چکار کنم 

آره درست میگید من روابطو بد کردم  چون همیشه اعصابمو خراب کردن کسی نبود باهاش درد و دل کنم  ...

به نطرم بهتر یه مدت دیگه هیچ حرفی نزنی در این مورد

با خانوادتم جلو همسرت تماس نگیر اگر بلد نیستن سکوت کنن

به مامانتم بگو من نمیام تا زمانی که به همسرم احترام نزارید

اما همه ی اینا پنهانی 

و به همسرت بگو مثلا مامان اینا سلام رسوندن 

به نطرم بهتر یه مدت دیگه هیچ حرفی نزنی در این مورد با خانوادتم جلو همسرت تماس نگیر اگر بلد نیستن ...

باشه عزیزم😔

ناراحتم چرا جلو اون عصبیم میکنن و باعث میشن دعوا کنم و اونم بفهمه

وای چقد تو ساده ای دختر...

من توی عقد باردار شدم👶قصدم سقط بود چون شوهرم وضع مالی خوبی نداشت!هدیه خدارو پذیرفتیم و گفتیم ی حکمتی بوده و سقط نشد☆حرفای مردم تیکه ها و نگاهاشون باعث شد ب همه بگم:من مامان شدم اونم از شوهره شرعی و قانونیم پس نه هوس بوده نه گناه👩‍❤️‍👨اصلا هم خجالت نکشیدم سیسمونی اماده کردیم و همه عاشق دخترمن♡ممنونم از مادر و خاهرم که عین کوهی بودن پشت من(البته خاهرم اولش میخاست منو ب قتل برسونه😨)دخی قشنگم از الان بگم من تمام راه های پیچوندن رو بلدم پس دهنت سرویسه😚باورم نمیشد تو اومدی ب قلب و روحم تا اینکه با پاهایی لرزون و فکری اشفته روی تخت سونو دراز کشیدم؛بولوب بولوب♡صدای قلبت بود عمره مادر💖(ابان سال 99 ماه هشتم بارداری:خاهشا قیافت ب من بره مرسی) اسفند۹۹:واااای دخترت چقد شبیه باباشه😄اینم بگم و برم:کاربری قبلیم ب لطف اقای ح.ر تعلیق شد روحش شاد🤐
2706