2733
2734

نوشته چهار رکعت هست یعنی دوتا دو رکعتی بعد نوشته هر کدوم یه سلام داره و بعد حمد باید این سوره هارو خوند یعنی چی بعد حمد این سوره هارو بگم بعد سلام بدم ؟

💕💙"تو" مالک تمام احساسم هستی عشقم💙💕

سلام عزیزم.

یعنی دو تا نماز عین نماز صبح میخونی.

اما به جای اینکه بعد از سوره ی حمد، سوره ی توحید رو بخونی، باید اون سوره ها و آیاتی رو که گفته با همون تعدادی که ذکر کرده بخونی.

بعد که دو رکعتتون تموم شد، تشهد و سلام رو میخونین و تمام.

و دوباره همین نماز رو با همین کیفیت تکرار میکنین تا چهار رکعتتون کامل شه.

نمازش خیلی طولانیه.

سلام عزیزم. یعنی دو تا نماز عین نماز صبح میخونی. اما به جای اینکه بعد از سوره ی حمد، سوره ی توحید ...

سلام ممنون تشکر 

اگر خودم نتونم بخونم میتونم بگم نایب بخونه برام

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام ممنون تشکر  اگر خودم نتونم بخونم میتونم بگم نایب بخونه برام

اره گلم

هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن                        ‌       او خداوند ناممكن هاست در حالى كه تو بر ممكن گريه ميكنى؟! 
2731
اره گلم

یه سوال دیگه ام دارم من چهار روز دیگه حرز به دستم میرسه سه روز پیش یه اشتباه مرتکب شدم مشروبات الکی خوردم خیلی پشیمونم خیلی حالا موندم حرز اومد میتونم استفاده کنم یا نه بعد ۴۰روز ک بدنم پاک شد ؟ 

[QUOTE=201568240]یه سوال دیگه ام دارم من چهار روز دیگه حرز به دستم میرسه سه روز پیش یه اشتباه مرتکب شدم مشروبات الکی ...[/Qنمازشو بده کسی بخونه،ولی اگه پشیمونی و توبه کردی انشاالله که خدا میبخشه،اشکال نداره ببند

هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن                        ‌       او خداوند ناممكن هاست در حالى كه تو بر ممكن گريه ميكنى؟! 
[QUOTE=201568240]یه سوال دیگه ام دارم من چهار روز دیگه حرز به دستم میرسه سه روز پیش یه اشتباه مرتکب ...

اره بخدا خیلی پشیمونم نمازشو میدم کسی بخونه ایشالله خدا ببخشتم

2738
اره بخدا خیلی پشیمونم نمازشو میدم کسی بخونه ایشالله خدا ببخشتم

انشاالله عزیزم،خدا خیلی مهربونه