2737
2734

دوستان من درحال حاظر به خواستگاردارم ازلحاظ ظاهری خیلی عالیه یعنی عین معیارهامه

ولی بااین وجودنمیدونم باطنش چجوریه وازاینپم خیلی خوف دارم

من نذرحجله حضرت قاسم رودارم،شب قبل اینکه اینابیان خواستگاری من خواب دیدم که محرم هست ویه حجله حضرت قاسم اونجاهست وهمه نذرودعامیکنن منم رفتم نذرودعاکردم بعدیکی گفت بایدشمغ روشن کنی منم رفتم شمع بخرم دیدم یه نفر شمع حضرت قاسم روپخش می‌کنه ومنم۳تاازشمع هاروروشن کردم به نیتم

من این نذرروبرای(یه بخت خیلی عالی وموفق وسالم وصالح ازهرلحاظ)کرده بودم

الان نمیدونم ایااین خواب ربطی به این خواستگارم داره یانه آخه خواستگارم ازلحاظ ظاهری درست عین معیارهامه 

خابتو پیش امام جمعه تعریف کن اون بهتر میتونه راهنمایی کنه

در مورد اخلاق و اینام

شرط بزار

بگو اول ی دوره قبل محرمیت بریم مشاوره قبل ازدواج بعد اوکی شد کل فامیلارو خبر کنیم ک اوکیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب برو تحقیق کن برید پیش مشاور چند ماه باهاش حرف بزن بعد عقد کن کدوم فرد عاقلی با خواب پیش میره

اگر امشب تا ابد ادامه داشته باشد....                                    مهم نیست اگر فردایی نباشد                                       
2731

عزیزم باهاش در ارتباط باش

بیشتر بشناسش باهاش برو بیرون رفتارشو ببین ببین باهات چه جوری برخورد میکن ببین چشمش هیز نباشه خسیس نباشه و...

انشاالله هر چی صلاح همون اتفاق بیوفت

دلم در مشت فشردم...تا تو نگریزی...دریغا،جای پایت هم...به زور پنجه ام له شد
2738

خوابتون ربطی به این خواستگار نداره. فقط داره میگه حاجت روا میشی.‌ همین!

شاید فرد دیگه ای بعد از ایشون بیاد که همه جوره کامل تر باشه. پس در مورد ایشون تحقیق کنین تا بی گدار به آب نزنین.

موفق باشی ❤️

سلام عزیزم صبح بخیر 

نمی‌دونم چرا منم حس کردم خوابت به همین خواستگارت ربط داره ولی قبلش قشنگ تحقیق کن مشاوره حتما برو فقط خواهش میکنم کل توقعاتت از زندگی رو کامل واسه خواستگارت بگو انشاالله موفق بایشغ

خب ما که نمی تونیم با دو خط نوشته تو حکم قطعی بدیم که خوبه یا نه.باهاش حداقل شش ماه رفت وآمد کن .معیاراشو بپرس معیاراتو بهش بگو

مثلا بگو من راستگویی و وفاداری و خوش قول بودن واستقلال برام خیلی مهمه. ببین چی جواب می ده.

بسنجش ببین مردسالار نباشه ... اگر مردسالار نباشه پنجاه درصد مشکلاتت حله.

ببین رفتارش با خانوادش چجوریه. به مادرش وابستس یا نه.

باهم برید بیرون ببین خسیسه یا نه.

فقط برای عقد کردن عجله نکن و زیاد همدیگرو ببینید تا خوب بشناسیش.