2726
عنوان

خودمون با شیم یا سیاست؟

451 بازدید | 22 پست

همش جملاتی می‌خونیم ک خودت باش , خودت باش!!!

ولی من هر وقت خودم بودم و سیاست نداشتم با هر کسی حالا دوست , دوست پسر, فامیل و... تنها موندم !

تنها ک هیچ پایین تر از اونا محسوب شدم تحقیر شدم خب وقتی خودت هستی خاکی هستی احترام میزاری و.... ولی سیاست کم محلی و غرور و ولی مهربونو 😑 خیلی پیچیدس و مسخره ولی هر وقت ی کم با سیاست بودم دوستام زیاد شدن دوست داشتنی شدم , با دوست پسر ک سیاست نداشته باشی ببخشید دهنت سرویسه تهش تحقیر میشی حالا هر چی قدر سر تر باشی ,, فامیل و اینا هم همین 

خب دوست دارم خودم باشم 😂😂ولی نمیشه ک ....

فکر نکنید شخصیتم خوب نیس خیلی مهربونم سیریش هم نیسم خدایی تو بحث هم سکوت میکنم حال جر و بحث ندارم . ولی بهتون بگم که , دیگه خیلیییی امتحان کردم رو همه سیاست معجزه می‌کنه سیاست آسیب بزنه ب بقیه نه , سیاست مثلا سالم 😂 مثلا دیر جواب دوست پسرتو بدی سخت بری سر قرار , تو فامیل الکی از لباس زشت یکی تعریف کنی و‌‌‌..... واقعا جواب داده 😂😂 اینم شد زندگی نمیشه خودت باشی 😑 . شما چی کارا میکنید ؟, نگید اشتباه میگم ک واقعا طبق تحقیقات و انواع آسفالت شدن ب این نتیجع رسیدم .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
همینع کاملا خودت نیسی . مثال زدم که  نظر منه این . سیاست ک آسیب بزنی ن مثلا تو از یکی تو مهمو ...

⁦👌🏻⁩

هدف من از تاپیکام خنده و سرگرمی و اوردن لبخند روی لب شماست‌.حتی اگه بتونم یه نفرو بخندونم برام ارزش داره  
منم همش دارم به این موضوع فک میکنم تقریبا شده دغدغم

ببین من امتحان کردم رو دوست پسر , دوست پسرم رید ب من .

رو فامیل ک باز من شدم آدم بده . دوست پسر ک کات شد 😂😂😂😂 . ولی از وقتی تو فامیل ی کم خودمو میگیرم با سیاست شدم محبوب شدم 😑😂😂😂 ریدم تو زندگی ینی

⁦👌🏻⁩

یا اینکه با عشق ک من ندارم ‌

ولی در قبلی ,,, ، فهمیدم در مقابل رابطه با پسرا باااااید سیاست داشته باشی ‌ نداشته باشی فکر میکنن کی هستن .

حتی عشقت 😂😂😂. مسخرس ولی سیاست لازمه . خدایی خودت باش ببین چی سرت میاد . قشنگ اسفالت

یا اینکه با عشق ک من ندارم ‌ ولی در قبلی ,,, ، فهمیدم در مقابل رابطه با پسرا باااااید سیاست داشته ب ...

خیلی پیچیده س😐

هدف من از تاپیکام خنده و سرگرمی و اوردن لبخند روی لب شماست‌.حتی اگه بتونم یه نفرو بخندونم برام ارزش داره  
😂😂😂خواهی آسفالت نشوی سیاست داشته باش

از طرز نوشته ات خوشمان امد😂

از فـوتـ شُـدگـانِ لایـوِ تـهکـوکّـ                                                                                                     کاربری من نیس
ببین من امتحان کردم رو دوست پسر , دوست پسرم رید ب من . رو فامیل ک باز من شدم آدم بده . دوست پسر ک ک ...

اره دقیقا همینه 

اما سخته همش بخوای فک کنی الان چی بگم،الان چجوری رفتار کنم که بهتر باشه

بنظرم بستر سیاست باید تو خونت باشه

من مثلا میدونم الان اینجا بایدچجوری رفتارکنم ولی حوصلم نمیشه همون رفتار عادی خودمو پیش میگیرم

دوز پسر نمیخواد پول خرج کنه کات میکنه😁😁خیلی جدیدنا دوز پسرا خسیس شدن😀

حوصله داریا . حیف تنهایی نیس 😁😁😁.

کلی بحث سیاستع . با همون سیاست واقعاااااا میشه ی کاری کرد پسره برات خرج کنه ‌ حالا رو ی پسر تست میکنم . الان سینگلم 😂😂😂 حوصلشم ندارم ولی میشه هااااا . با سیاست 

خودمون# نباشیم

2706