2726
عنوان

اینقد تبم بالاس که لبامم ورم کرده

472 بازدید | 38 پست

شب یهووو کمر درد گرفتم ، بعدشم کم کم تب و لرز گررفتم.. رفتم حموم اب سرد  روی ک خودم ک میریختم اب داغ میشذ و میومد پایین گفتم شاید بهتر بشم اما باز داغ شده بدنم،،، شوهرمم نیست تا ۱۴روز، کسی هم ندارم تو شهر غریبم، 😭 کروناس؟

خدایا به بزرگیت قسمت میدم همه منتظرا رو دامنشون رو سبز کن💚

احتمالا کرونا باشه

پاشو برو دکتر 

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سرفه یا بدن درد دارین 

آب گرمو چایی کم رنگ بخورید مسکن درد هرچی دارین از هر ۶ ساعت نیل کنید و غذاهایی گرم بخورید و اگه میتونید به پزشک مراجعه کنید اگه الان ی کاریش نکنید امکان داره به ریه هاتون هم بره

2728

خیلی بی فکری کردی با تب بالا رفتی زیر آب سرد. نمیگی یهو تشنج میکنی؟ دوست من همین کارو کرد دور از جون رفت تو کما. باید پاشویه کنی بااب ولرم ن سرد. بعدم احتمال زیاد کرونا هست چون من گرفتم اول درد کمر شدم. فورا برو دکتر تا هنوز پیشرفت نکرده دارو بگیری

برام دعا کنید ک خیلی محتاجم🙏
سرفه یا بدن درد دارین  آب گرمو چایی کم رنگ بخورید مسکن درد هرچی دارین از هر ۶ ساعت نیل کنید و ...

یکم سرفه خشکه😭

خیلی بی فکری کردی با تب بالا رفتی زیر آب سرد. نمیگی یهو تشنج میکنی؟ دوست من همین کارو کرد دور از جون ...

اب ولرم بود..بدنمو خنک کرد‌. اما باز یه ثانیه نشده داغه... انگار به همه بدنم سیلی زدن.. میسوزه

2706