2726

دلم خیلی گرفته حس میکنم از همه نظر بدبختم.. یه خواسته ای دارم که هرچقدررر دعا میکنم بهش نمیرسم انگار خدا اصن منو نمیبینه😔

همش با خودم میگم اتفاقایی که میوفته حکمت خداست اما اخه تا کی؟ مگه میشه من هرچقد بدبختی میارم حکمت خدا باشه😪

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
 عزیزم فقط ب این باور برس ک به خواستت میرسی این خیلی مهمه 

میدونم‌چی میگی..

اگه مثلا من بیام هی شکرگذاری کنم بگم خدایاا شکرت که فلان چیزو دارم اما تهش بهش نرسم چی؟ آدم بیشتر سرخورده میشه ک😓

میدونم‌چی میگی.. اگه مثلا من بیام هی شکرگذاری کنم بگم خدایاا شکرت که فلان چیزو دارم اما تهش بهش نرس ...

قکر میکنی . هرروز خدا رو شکر کن و بنویس خواستتو . 

ایمان داشته باش بگو خدایا میدونم بهم فلان چیز و میدی فقط سریعتر 

بهش تو کل کن بگو اگر صلاحمه بده 

اونقدر شکر گزاری و ایمان ب خدا حالتو خوب میکنه و اتفاقای مثبت در پی داره ک حد نداره 

فقط اصلا از کلمات منفی استفاده نکن

گلم این کتاب رو بخون ان شااله به همه ارزوهای قشنگت می رسی. کتاب معجزه ی شکرگزاری. کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد

لااااایک نکن مهربون... یه روز یه نفر وارد زندگیم میشه که خیلی پاک و زلال مثل آب چشمه. تا حالا شنیدی صدای چشمه رو ؟ کنار دریا، قدم زدی؟ نسیم خنک رو توی گرما ، حس کردی؟ توی هوای سرد، شیر گرم خوردی؟ به شبای برفی زمستون، نگاه کردی؟ اهنگ مورد علاقت،که اسمشو نمیدونستی، پیدا کردی؟ امیدوارم یه روز برفی، یه نفر بیاد ، در خونه رو بزنه، بگه من اومدم، و اونقدرررر محکم بغلم کنه که تکه های شکسته ی قلبم، سر جاش قرار بگیره.حس کنم خودمو پیدا کردم . یه نفر که جبران می کنه تمام سالها و روزایی که از دیگران تمنای محبت داشتم. یه نفر که معجزه زیبای الهی از طرف خدای مهربونم باشه ، یه فرشته ی نجات که وقتی می خوابه،خواب رو از چشمام میگیره و محو نگاه قشنگش میشم.حرف که میزنه، بهترین شنونده میشم.وقتی به حرفام گوش میده، قشنگترین حرفا رو میگم. و وقتی کنارم نیست، منتظر اومدنش میشم.دلم میخواد باشی تا زندگی کنم و هر لحظه بگم : خدایا شکرت ، من عاشق زندگی هستم
یچیزیه که به تلاش کردن من ربطی نداره خودش باید اتفاق بیوفته

خب پس عمرا اتفاق بیفته حالا بشین هر چقدر دوست داری دعا کن حتما عاشق یکی هستی یکطرفه که اونم عمراااا عرشقت بشه آخه مگه با دعا کسی عاشق کسی میشه والا جز این چیزی به ذهنم نرسید که مشکلت چی باشه

تا با تو خندیدم خود را خدا دیدی از نسل خاکی ها خودت را جدا دیدی
یچیزیه که به تلاش کردن من ربطی نداره خودش باید اتفاق بیوفته

پس بسپار دست خدا. خدا خودش اگه صلاح بدونه درستش میکنه. اگه هم به صلاحت نباشه بهتر که به خواسته ت نرسی. اصرار نکن. همه چی به وقتش سراغمون میاد

میدونم‌چی میگی.. اگه مثلا من بیام هی شکرگذاری کنم بگم خدایاا شکرت که فلان چیزو دارم اما تهش بهش نرس ...

شکر خدا باید همیشه باید باشه چه در غم چه درخوشی چون خدا اینقدر نعمت داده که انسان هزارسال هم عمرکنه بازم به اندازه یه گلبول سفید داخل بدن وظیفه دفاع و پاک سازی داره نمی تونه شکر حقیقی بجا بیاره

اگر به خواستهای نرسیدی شاید صلاحت نبوده یا بایدشکرو گذاری بیشتر انجام بدی یا تلاش بیشتری بکنه خداوند به صبر و تحمل و شکرگذاری و کاروتلاش مزد می ده

2706