2737
2739

همین الان داشتم درموردش تو یه تاپیک کامنت میزاشتم

دوتا دندونم نهفته هست

چند روزه گوشت روش ملتهب شده و قرمز

خیلی درد داره،به سختی آب دهنمو قورت میدم،گلوم هم درده،نمیتونم چیزی بجوم😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درد نداره ولی تا یک هفته بعد از جراحی تورم و التهاب و شایدم تب داشته باشی 

شما ژلوفنم مصرف میکردی ؟ یا چه غذاهایی میخوردی؟ یکی میگه چیزای سرد نباید خورد یکی میگه چیزای گرم،موندم🤦🏻‍♀️

2728
همین الان داشتم درموردش تو یه تاپیک کامنت میزاشتم دوتا دندونم نهفته هست چند روزه گوشت روش ملتهب شد ...

من خیلی وقته یه دندون اون اخر دراومده بوده مخالف دندونای دیگه،نمیدونستم دندون عقله،هی میگفتم این چرا اینجوریه😂حالا دیدم یکم درد میکنه،سرچ کردم عکساشو دیدم فهمیدم عقله😂😭اصلا حوصله اینو ندارم😂😭

شما ژلوفنم مصرف میکردی ؟ یا چه غذاهایی میخوردی؟ یکی میگه چیزای سرد نباید خورد یکی میگه چیزای گر ...

مسکن نوافن میدن بهتر از ژلوفنه همون روز اول باید چیزای سرد و نرم مثل بستنی بخوری چون چیزای گرم باعث خونریزی میشه غذا هم سوپ سرد 

فيزيك بعدها ثابت ميكند در روزهاى بارانى جاى خالى آدمها "بزرگتر" ميشود 
2738

من کشیدم با بدبختی بعد سینوسمو  جراحی کردم وای خدا دهنم باز نمیشد تا ۵روز 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
میگن که بی حسی میزنن اصن دردی حس نمیکنی،ولی بازم خیلی استرسشو دارم،مخصوصا وقتی بی حسیش بپره بعدش😭

من موقع زدن بی حسی هم میمیرم زنده میشم چندساله هی گوشت رو دندونم درد میگیره ورم میکنه بعد خوب میشه یه دندون شکسته هم دارم ولی حالم بد میشه از دندون پزشکی 😞

من خیلی وقته یه دندون اون اخر دراومده بوده مخالف دندونای دیگه،نمیدونستم دندون عقله،هی میگفتم این چرا ...

برا من چند وقتی یزار گوشت روش ورم میکنه

نگم چقد درد میکنه

الان تو همین وضعیتم،چشامو میبندم آب دهنمو قورت میدم

من موقع زدن بی حسی هم میمیرم زنده میشم چندساله هی گوشت رو دندونم درد میگیره ورم میکنه بعد خوب میشه ی ...

وای🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️من که اخرین باری که رفتم دندون پرشکی که بچه بودم

کاش تاپیک ها مشابه میخوندی 

اصلا درد نداره ها .. استرس از خودت دور کن 

من که جراحی ام تموم شد بلافاصله ژلوفن خوردم و هیچی متوجه نشدم

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30