2726
عنوان

من خیلی زشتم

| مشاهده متن کامل بحث + 1687 بازدید | 49 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
کاملا بزرگ و مشخصه

میشه یکمشو بزاری؟

🌸"ﻣﺮﺩ" ﺭﺍ ﺑﻪ "ﻋﻘﻠﺶ" ﺑﻨﮕﺮ ؛ ﻧﻪ ﺑﻪ "ﺛﺮﻭﺗﺶ"🌼"ﺯﻥ" ﺭﺍ ﺑﻪ‌ "ﻭﻓﺎﯾﺶ" بنگر ؛ ﻧﻪ ﺑﻪ "ﺟﻤﺎﻟﺶ"🌸"ﺩﻭﺳﺖ" ﺭﺍ ﺑﻪ "ﻣﺤﺒﺘﺶ" بنگر ؛ ﻧﻪ ﺑﻪ "ﮐﻼﻣﺶ"🌼"ﻋﺎﺷﻖ" ﺭﺍ ﺑﻪ "ﺻﺒﺮﺵ" بنگر ؛ ﻧﻪ ﺑﻪ "ﺍﺩﻋﺎﯾﺶ"🌸"ﻣﺎﻝ" ﺭﺍ ﺑﻪ "ﺑﺮﮐﺘﺶ" بنگر ؛ ﻧﻪ ﺑﻪ "ﻣﻘﺪﺍﺭﺵ"🌼"ﺧﺎﻧﻪ" ﺭﺍ ﺑﻪ "ﺁﺭﺍﻣﺸﺶ" بنگر ؛ ﻧﻪ ﺑﻪ "ﺑﺰﺭﮔﻴﺶ"🌸"ﺩﻝ" ﺭﺍ ﺑﻪ "ﭘﺎﮐﯿﺶ" بنگر ؛ ﻧﻪ ﺑﻪ "ﺻﺎﺣﺒﺶ"🌼"فرزند" را به "ایمانش" بنگر ؛ نه به وفاداریش"🌸"پدر" و "مادر" را فقط ؛ بنگر !! هر چه بیشتر ؛بهتر
ادم موفقی هستم هم سرکارم هم درسم خوندم اما به این سن که رسیدم دیدم خیلیا تو سنای کمتر از من نه تحصیل ...

ببین سه تا از دختر عموهایم تو سن های سی و خورده ای ازدواج کردن که از اون سه تا یکیشون اصلا ظاهر خوبی نداره ولی باطنش فرشته س. همه حسرت زندگیه اونو دارن. به خدا توکل کن موفقی و دستت تو جیب خودته. چند هفته پیش یه خانمه تاپیک زده بود 43 سالش بود و با زنداداشش یه جا زندگی می کردن و خرجی این خانم رو داداشش میداد و به دلیل این که کار نداشت مدام تحقیرش می کردن و دعواش می کردن و میگف چاره ای ندارم باید تحمل کنم. 

به نقاط مثبت زندگیت نگاه کن دوستم😊

مظلومیت فقط اونجا که شهریار میگه : از من گذشت و من هم از او بگذرم ولی 💐 با چون منی به غیر محبت روا نبود
نه عزیزم خیلی من اذیت شدم 

مگه قدت چنده 

🌸"ﻣﺮﺩ" ﺭﺍ ﺑﻪ "ﻋﻘﻠﺶ" ﺑﻨﮕﺮ ؛ ﻧﻪ ﺑﻪ "ﺛﺮﻭﺗﺶ"🌼"ﺯﻥ" ﺭﺍ ﺑﻪ‌ "ﻭﻓﺎﯾﺶ" بنگر ؛ ﻧﻪ ﺑﻪ "ﺟﻤﺎﻟﺶ"🌸"ﺩﻭﺳﺖ" ﺭﺍ ﺑﻪ "ﻣﺤﺒﺘﺶ" بنگر ؛ ﻧﻪ ﺑﻪ "ﮐﻼﻣﺶ"🌼"ﻋﺎﺷﻖ" ﺭﺍ ﺑﻪ "ﺻﺒﺮﺵ" بنگر ؛ ﻧﻪ ﺑﻪ "ﺍﺩﻋﺎﯾﺶ"🌸"ﻣﺎﻝ" ﺭﺍ ﺑﻪ "ﺑﺮﮐﺘﺶ" بنگر ؛ ﻧﻪ ﺑﻪ "ﻣﻘﺪﺍﺭﺵ"🌼"ﺧﺎﻧﻪ" ﺭﺍ ﺑﻪ "ﺁﺭﺍﻣﺸﺶ" بنگر ؛ ﻧﻪ ﺑﻪ "ﺑﺰﺭﮔﻴﺶ"🌸"ﺩﻝ" ﺭﺍ ﺑﻪ "ﭘﺎﮐﯿﺶ" بنگر ؛ ﻧﻪ ﺑﻪ "ﺻﺎﺣﺒﺶ"🌼"فرزند" را به "ایمانش" بنگر ؛ نه به وفاداریش"🌸"پدر" و "مادر" را فقط ؛ بنگر !! هر چه بیشتر ؛بهتر

استارتر من مجرد بودم خیلی خوشکل بودم (این تعریف الکی از خودم نیست همه میگفتن)بخاطر خوشکلیم ضربه بدی خوردم .سال ۹۴ نابود شدم به معنای واقعی .الان شدم یه ادم افسرده چاق حتی تو سن سی سالگی پوستم افتاده.فقط همینو بدون باید قدر دان خدا باشی .مطمئنم زشت نیستی این تصور خودته .میخوای خوشکل باشی که توجه مردا رو جلب کنی؟من ار توجه مردا اسیب بدی دیدم .

پوست تیره رو نمیشه کاریش کرد

چرا لیزر و یه چی دیگه که اسمشو نمیدونم بری کلینیک بهت میگن. تو اقدام کن 

مظلومیت فقط اونجا که شهریار میگه : از من گذشت و من هم از او بگذرم ولی 💐 با چون منی به غیر محبت روا نبود

بعدشم عزیزم هر عیبی که بد نیست ، اصلا یسری عیبا آدمو زیبا میکنن، مثلا من خودم روی شکمم یه جای خط زخم دارم ، بچه ک بودم از کمد افتادم پایین و جاش تا الان هست ، بعد من الان میتونم برم لیزرش کنم ورزش دارم ولی نمی‌خوام چون بنظرم قشنگه ، اتفاقا ماه گرفتگیم خیلی قشنگه ، یه میکاپ آرتیستی هست که رو صورتش یه تیکه ماه گرفتگی داره بعد بنظرم قشنگه

2706