2733
2734
عنوان

خواب خیانت دیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 335 بازدید | 21 پست
میخواییم عکس تولد برادر زن سیامک انصاری رو که تو پیج اش گذاشته ببینین؟

اونکه زن نداره که برادر زن داشته باشه.. چند ساله طلاق گرفتن حالا بذار ببینیم😁

فقط 24 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فک کنم هنوز خوابی   چرا زدیش خب منم چن بار از این خوابا دیدم ادم بعدش از شوهرش متنفر میشه طول ...

خیلی زدمش بعدشم که حرفای عاشقلنه میزد گفتم ببند دهنتو به اون زنیکه هم همینا رو گفتی 

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
اسی خودت میفهمی چی نوشتی

منظورم اینه که خود سیامک انصاری کیه که باز بخوایم برادر زنشو ببینیم 

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
2728
از بس تاپیک خیانت دیدم دیروز..... ولی خدا برا هیچ زنی نیاره خیلی سخته

اره منم دقیق چن وخ پیش اینطور خوابارو میدیم خیلی بده صبح با خستگی زیاد آدم بیدار میشه منم ی بار با لگد زدمش و گریه کردم منم میگم همش اونای ک هوو دارن چی میکشن

گر رهگذری بگذر گر نه که نَ ایست زل بزن زندگی دگران را تا خانه خراب کنی خانه‌ای آبااااااد😒