2733
2734
عنوان

بنظرتون چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1804 بازدید | 156 پست
جاری منم طبق گفته تو ایا سلیطه بازی در آورده با کارش از چشم افتاده؟جریانش یکم طولانیه فقط بگم از اول ...

کلا آدمای هوچی باز و سر و صدا کن سلیطه هستن دیگه

آدمایی که با سر و صدا میخوان خودشون را خوب جلوه بدن

موضوع اینه عروس احتمال میده ،تو باغ ازش عکس بگیرن و زودتر از خودش بفرستن برای دیگران .😊 یه دلیلش ا ...

همه حق رو میدن به اون در صورتی که کار اون واقعا عقده ای بازی بود 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی چیزارو نمیشه تو اینجا گفت ولی اونم با من زیاد خوب نبود 

جاریت به نطر خانم عاقلی میاد 

امیدوارم برای ارامش و حفط زندگیش کلا باهات قطع رابطه کنه یا وانمود کنه نمیبینه شما رو 

گاهی اوقات ادمهای مثل شما آفت زندگی هستن برای کل خانواده

شما میگین عاقلانه من میگم موذی باغ رو دیدم همچین تحفه ای نبود ولی اونم اشک منو درآورد آرایشم خراب شد ...

ببین گل مقصر تو بودی  الآنم وقتی حرف خودت و میزنی واسه چی الکی تاپیک زدی واسه نظر سنجی که من مقصرم یا اون جنبه ی حقیقت و نداری تاپیک نزن 

2731
شما میگین عاقلانه من میگم موذی باغ رو دیدم همچین تحفه ای نبود ولی اونم اشک منو درآورد آرایشم خراب شد ...

تقصیر خودت بود هر چی بیشتر تعریف میکنی میفهمم چقدر زشت رفتار کردی 

اشکت بخاطر لجبازی دراومد 

کلا آدمای هوچی باز و سر و صدا کن سلیطه هستن دیگه آدمایی که با سر و صدا میخوان خودشون را خوب جلوه بد ...

راستی میخواستم این بار رفتیم خونه پدرشوهرم.چون اونا باهم زندگی میکنن حتما هستش دیگه تو یه وقت کسی نباشه بهش بگم حالا مگه چی گفتم هوچی بازی در آوردی اصل کاری که نگفتم برا شوهرت فلان حرف زدی بنظرت بگم برا اقاتتتت!؟خدا وکیلی دیروز حالمو بهم ریخت فقط سراینکه داره میونه دوتا داداش بهم میزنه.این کار بکنم باهاش؟😊

خدای تمام قشنگی ها ازت میخام بهم یه بچه سالم و صالح عطا کنی اصلا میدونی چیه خدا جونم راستشو بگم اولش بهمون کمک کن خونه بخریم بعد بهم۴تا بچه بده دیگه چیزی نمیخام راضیم همه بگید آمین میخام به ارزوهام برسم اخه🌹😀
2738
همه حق رو میدن به اون در صورتی که کار اون واقعا عقده ای بازی بود 

اینکه نخواست بری باغی که اونا کرایه کرده بودن؟!!!!! 

پس کار شما که میخواستی زورکی بری باغ مفتی چی بوده؟!!!!!! 

به نظرم همسرت هم حرف برادرش را قبول کرده چون شما را خوب شناخته و نمیخواد بیشتر از این باعث سرشکستگی توی خانوادش بشین

خب شما چرا اینقدر عزت نفس نداشتی که آروم باشی چرا بچه بازی درآوردی؟ 

من نمیتونم مثل اون آروم رفتار کنم فکر کن رو سر همه ریخت رو سر من نریخت بعدا مادرشوهرم به شوهرش گفت شوهرش گفت شماها دخالت نکنید خوب کاری کرده حالا یِر به یِر شدن ببین تا چ حد باهاشه 

چرا همه یه جوری حرف میزنن انگار من مقصرم ما حالا حالا میخواییم با هم رفت و آمد کنیم چرا باید جاری با ...

ببین چون کارت اشتباه بوده، صد و ده درصد در قضیه ی عکس مقصری، بقیه اش را دیگه ما نمیدونیم، اصلا نه من مقصرم باید بپذیری و دنبال رفتار عاقلانه ی بعدی باشی. 

راستی میخواستم این بار رفتیم خونه پدرشوهرم.چون اونا باهم زندگی میکنن حتما هستش دیگه تو یه وقت کسی نب ...

نه شما اینکارو نکن فقط دهنشو بزرگتر از حد باز کرد بگو خودشو سنگین نگه داره وگرنه اونیکه نباید بگی را میگی

همین

حتی نگو کدوم حرفو

من نمیتونم مثل اون آروم رفتار کنم فکر کن رو سر همه ریخت رو سر من نریخت بعدا مادرشوهرم به شوهرش گفت ش ...

باهاش هستن چون بچه بازی درنیاورده

ولی شما چی، کاری کردی همه بفهمن

خب معلومه خودتو ذز چشم انداختی دیگه

2706